International Association of Conference Centres
Україна, м. Київ,
вул. М. Василенка, 7

Телефон у Києві
(044) 502-99-61


Russian (CIS)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)
x

ПРО КОМПАНІЮ

UBI КОНФЕРЕНЦ ХОЛ – НОВА ЯКІСТЬ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Проведення різного роду ділових заходів – важлива складова ефективної діяльності будь-якої компанії. Організаційна частина самого заходу займає значну кількість часу, тому підготовка цікавих та корисних матеріалів дуже часто залишається недовершеною. Якісний конференц-сервіс в даному випадку просто необхідний.

ВАЖЛИВО ПАМ'ЯТАТИ, ЩО:

СЛУХАЧ ділового заходу повинен бути максимально долучений до обговорення актуальних питань, для того щоб отримати корисну інформацію та задоволення від присутності на заході. Конференц хол повинен повною мірою відповідати комфортному перебуванню гостей.

ОРГАНІЗАТОР ділового заходу зобов'язаний врахувати всі можливі стратегії та схеми ефективного і комфортного формату бізнес-зустрічі.

КЛІЄНТ же повинен розуміти, що саме сумісна робота обох сторін допоможе оптимально розподілити час на вирішення організаційних питань. Завдяки цьому можна присвятити більше часу на підготовку цікавого та корисного презентаційного матеріалу. Якісний конференц сервіс здатен втілити ці плани у життя.

UBI Конференц хол пропонує Вам комплексні рішення з організації ділових заходів, що відповідають західним тенденціям із застосуванням сучасних презентаційних технологій.

Увагу до деталей UBI Конференц хол проявляє в бездоганно облаштованих конференц-залах.

Успіх заходу – це результат індивідуального планування спільної роботи.

НАШІ КЛІЄНТИ:

UBI Конференц хол:

Новий та ефективний формат комунікації.
Нове слово в сфері конференц послуг!
Нова якість в проведенні бізнес заходів.