Logo
X

Завантажити додаток з app store або play market

apple   google
AR

За останні 3-4 роки в столиці України спостерігається зростання популярності coworking space. Переваги розміщення в такому просторі очевидні:

  • Працюй віддалено, але не на самоті;
  • Встановлюй свою власну бізнес культуру;
  • Оточуй себе однодумцями; Скорочуй витрати на оренду;

Проводити бізнес-переговори поза стандартного офісу, що особливо важливо для прийому іноземних гостей.

Ці чинники стимулюють популярність коворкінг і зростання попиту на подібні приміщення. В огляді фахівці UBI Конференц Хол розкажуть читачам про ключові складові  успішної концепції коворкінгу в 2019 році. Ми визначимо основні компоненти створення популярної бізнес-локації.

Починаємо з концепції

В успішний коворкінг-простір входить набагато більше, ніж здається на перший погляд. Це не може бути просто приміщення з підключеним безлімітним Wi-Fi і чашкою кави (хоча кава-бари теж важливі).

Вся бізнес-модель повинна розроблятися таким чином, щоб «цементувати» і підтримувати коворкінг спільноту: членство, планування, програмування, організація спільних заходів, івентів, структурування персоналу – все це повинно працювати разом, щоб створити комфортний простір для тривалої спільної роботи.

Сформулюйте, хто учасники коворкінгу? Який тип спільноти буде заселяти простір? Які бізнес-напрямки підійдуть? Переважний ціновий сегмент? Пам’ятайте, без урахування вимог ринку праці та регулярного контакту з клієнтами неможливо забезпечити ефективну роботу коворкінг-простору.

Орієнтуюємось на бізнес

Пам’ятайте, стандартне офісне приміщення відрізняється від коворкінгу для бізнесу. В такому коворкінгу можна провести бізнес-зустрічі з важливими партнерами, організовати відеоконференцію за допомогою Google Hangouts або Skype. Безсумнівним плюсом коворкінгу будуть мобільні перегородки і технологічна укомплектованість простору.
Вибираємо місце
Зручне розташування, хороша транспортна розв’язка – це непорушні основи заповнюваності коворкінгу. Ще одним фактором, що впливає на популярність бізнес-локації, залишається розвинена інфраструктура. Тобто, добре, коли в пішій доступності є ресторани, магазини, спортивні секції, банки, дитячі садки.

 Проєктуємо з розрахунком на коворкінг

При запуску коворкінг-простору існує певний набір сталих правил. Щоб створити успішний проєкт, необхідно глибоке розуміння операцій з робочим простором.

Найбільша різниця між проєктуванням офісних площ і коворкінг-майданчиків полягає в розмірі загальної площі. Місця загального користування – це приміщення в комерційній або житловій будівлі, які відкриті для всіх, включаючи вестибюлі, коридори і відкриті робочі зони. Невеликі зміни в плануванні (зменшення загальних площ) можуть надати величезний зріст прибутковісті коворкінгу. Переконайтеся, що у вас є досвідчений фахівець, здатний оптимізувати простір для збільшення прибутку.

Гнучкий дизайн

Дизайн коворкінг-простору і його прибутковість тісно пов’язані між собою. Рентабельність коворкінгу залежить від кількості місць, які ви можете здати в оренду. Один із способів максимізувати знімні площі – створити мобільні приміщення, розділивши всю робочу площу на невеликі зони. Пам’ятайте гнучкість і адаптивність є ключовими елементами хорошого коворкінг-дизайну.

 

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

captcha

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

captcha