fbpx
Logo

Гала-вечеря – особливий формат проведення заходу, який передбачає високий рівень обслуговування, вишукані страви, ідеальне сервірування. Ціль гала-вечері – справити враження на запрошених гостей, створити імідж успішної компанії, познайомитись з цікавими людьми. Такі заходи проводять стримано без танців та шуму.

Гала-вечеря підходить для проведення офіційних подій:

– семінарів;
– конференцій;
– партнерських зустрічей;
– презентацій;
– форумів;
– благодійних заходів.

 

Що слід врахувати в організації гала-вечері?

Меню та обслуговування
Вечеря має складатися з ексклюзивних та вишуканих страв, а також елітних напоїв. Потрібно подбати про професійних кухарів та офіціантів. Страви слід готувати в день події, щоб вони були свіжі.
Обслуговування та сервірування столів має бути на найвищому рівні.

Музичний супровід
Музику слід підібрати так, щоб вона не заважала гостям спілкуватися. Можна використовувати в якості фону, наприклад, джаз або блюз. Це не той формат заходу, де потрібні діджеї, конкурси та вечірки. Слід віддати перевагу живому виконанню класичної музики чи акустичній групі. Часто на такі події запрошують зірок шоу-бізнесу в якості ведучих чи співаків.

Дрес-код та запрошення
Продумайте дрес-код для вашого заходу. Це може бути стандартний офіційний стиль або можна розширити кольорову гаму, наприклад, бежевим, блакитним або акцентними кольорами.
Гості мають отримати індивідуальне запрошення на подію. У запрошенні має бути вказано номер столика. Необхідно підрахувати кількість гостей та розсадити так, щоб усім було приємно перебувати з обраною компанією за своїм столиком.

Вибір майданчика та декорації
Від локації залежить успіх вашого заходу. Важливо вибрати ідеальний майданчик для комфорту ваших гостей. Необхідно врахувати місцезнаходження локації, щоб це було не за містом та було зручно добиратися додому.
Оформлення приміщення має підкреслювати чудову атмосферу вечора. Зверніть увагу, прикрашати слід в офіційному стилі, без яскравих кольорів, лише вишукані та елегантні деталі.

Бюджет
Розрахувати бюджет такого заходу дуже важливо. Все залежить від кількості гостей, персоналу, меню, додаткового обладнання та ін. Особливо важливо пам’ятати про деталі, тому радимо вам довіритися професіоналам – UBI Конференц Хол.

 

Головні цілі гала-вечері

У більшості випадків такі заходи проводяться для ділових, партнерських чи благодійних цілей:

– знайомство з цікавими людьми;
– створення іміджу успішної компанії;
– поліпшення партнерських відносин;
– неформальна атмосфера, що дозволяє гостям відпочити;
– спілкування у дружній компанії;
– участь у благодійності.

Організація гала-вечері

Гала-вечеря – особливий та відповідальний захід, що вимагає планування та уваги до деталей. Самостійно організувати такий захід можливо, але щоб не хвилюватися і не думати, що ви щось забули, необхідно звернутися до професіоналів. Ми подбаємо про всі деталі майбутньої події. Ваші гості будуть у захваті від смачної їжі, комфортної атмосфери та красиво оформленої локації, а вам не потрібно буде ні про що турбуватися.Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74