fbpx
Logo

Конкурентна боротьба на ринку готельних послуг вимагає від власників готелів проведення активних пошуків нових форм залучення клієнтів. Тому немає нічого дивного, що все частіше в готелях з’являються послуги на кшталт SPA – салонів, фітнес – центрів, закладів громадського харчування, центрів для розваги, казіно і навіть фінські і турецькі лазні. Експерти готельного ринку стверджують, що одним з відносно нових і вже досить популярних видів готельних послуг став конференц сервіс.

Великі готелі, що володіють вільними площами та необхідним сучасним обладнанням, можуть організовувати ділові зустрічі, симпозіуми, саміти, конференції, тренінги та міжнародні виставки. Проведення таких заходів в умовах неповного завантаження номерів сприятливо позначається на фінансовому становищі готелю. Така перспектива дуже багато важить для чотирьох- і п’ятизіркових готелів, оскільки навіть кілька днів, проведених учасниками масштабних заходів в готелі, дозволяють значно підвищити попит на його послуги.

Найчастіше конференц сервіс також застосовується великими сітьовими готелями в міжсезоння, будучи своєрідною «чарівною пігулкою-рятівницею». У такі періоди частка доходів від подібних заходів становить від 30 до 50%. Однак, проведення зазначених заходів потребує ґрунтовної підготовки, в якій немає дрібниць. Тут на перше місце виходить професіоналізм обслуговуючого персоналу готельного комплексу, можливість надання високоякісних кейтерингових послуг, необхідний рівень технічної оснащеності готелю.

Висококласний конференц сервіс – це обов’язково наявність якісної системи для звукопідсилення, акустики, синхронного перекладу (в разі міжнародного статусу заходу), відеовідображення, звукоізоляція.Наявність подібного набору сервісів дозволяє проводити тренінги, конференції, семінари, симпозіуми і бізнес-форуми на досить якісному рівні.

Незважаючи на те, що в нашій країні є велика кількість готельних комплексів, в яких, на перший погляд, можна проводити подібні заходи, проте, в реальному житті надавати якісний конференц сервіс можуть одиниці.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74