fbpx
Logo
ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧА
ubi-uslugi-translate-535x440-ua
perevod-ua

Успіх семінарів, конференцій та інших заходів за участю іноземних гостей багато в чому залежить від професійного перекладу. Якісні послуги перекладача забезпечують розуміння на будь-якому заході, а також дозволяють передавати промовлений текст швидко і без спотворення сенсу. А ця умова є однією з найважливіших при організації будь-якої події.

 

Усний переклад прийнято ділити на 2 типи:

 • Синхронний. Спеціаліст перекладає текст паралельно спікеру.
 • Послідовний. Оратор робить паузи у своїй промові, під час яких перекладається текст.

В окремий тип можна віднести переклад онлайн конференцій та телефонних переговорів.

 

Ми надаємо послуги професійного перекладача, який найкращим чином перекладе монологи і діалоги на будь-яких заходах. Кваліфікований фахівець сприймає на слух будь-яку вимову. А це досить нелегке завдання, адже не завжди спікер володіє необхідною дикцією та вмінням правильно будувати свою промову. Завдання професіонала полягає в тому, щоб зуміти навіть з уривчастих фраз створити логічний, зрозумілий переклад. Крім того, перекладач має розуміти тематику переговорів / конференції, адже часом обговорюються досить вузькоспеціалізовані і специфічні теми, зробити переклад яких буде під силу лише професіоналу.

 

Підготовка

Лише клієнт замовив послуги перекладача в Києві, фахівець починає підготовку до події. Він вивчає інформацію з теми заходу, досліджує її специфіку. Це дозволяє надати ще більш якісний переклад, а також не допустити помилок при перекладі термінології.

Крім того, якщо тематика події вузькоспеціалізована, можна підібрати фахівця в даній сфері – технічного, юридичного, медичного і т.д.

 

Вартість послуг перекладача

Ціна визначається залежно від мови перекладу і тривалості роботи. На розцінки може вплинути і кількість учасників, особливо якщо це стосується масштабних заходів.

Замовити послугу можна, заповнивши форму знизу або зателефонувавши за вказаним на сайті номером.

[kkstarratings]

Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74