Logo
ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧА
ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧА
Профессиональные услуги переводчика
Услуги перевода для любого бизнес мероприятия

Успіх семінарів, конференцій та інших заходів за участю іноземних гостей багато в чому залежить від професійного перекладу. Якісні послуги перекладача забезпечують розуміння на будь-якому заході, а також дозволяють передавати промовлений текст швидко і без спотворення сенсу. А ця умова є однією з найважливіших при організації будь-якої події.

 

Усний переклад прийнято ділити на 2 типи:

  • Синхронний. Спеціаліст перекладає текст паралельно спікеру.
  • Послідовний. Оратор робить паузи у своїй промові, під час яких перекладається текст.

В окремий тип можна віднести переклад онлайн конференцій та телефонних переговорів.

 

Ми надаємо послуги професійного перекладача, який найкращим чином перекладе монологи і діалоги на будь-яких заходах. Кваліфікований фахівець сприймає на слух будь-яку вимову. А це досить нелегке завдання, адже не завжди спікер володіє необхідною дикцією та вмінням правильно будувати свою промову. Завдання професіонала полягає в тому, щоб зуміти навіть з уривчастих фраз створити логічний, зрозумілий переклад. Крім того, перекладач має розуміти тематику переговорів / конференції, адже часом обговорюються досить вузькоспеціалізовані і специфічні теми, зробити переклад яких буде під силу лише професіоналу.

 

Підготовка

Лише клієнт замовив послуги перекладача в Києві, фахівець починає підготовку до події. Він вивчає інформацію з теми заходу, досліджує її специфіку. Це дозволяє надати ще більш якісний переклад, а також не допустити помилок при перекладі термінології.

Крім того, якщо тематика події вузькоспеціалізована, можна підібрати фахівця в даній сфері – технічного, юридичного, медичного і т.д.

 

Вартість послуг перекладача

Ціна визначається залежно від мови перекладу і тривалості роботи. На розцінки може вплинути і кількість учасників, особливо якщо це стосується масштабних заходів.

Замовити послугу можна, заповнивши форму знизу або зателефонувавши за вказаним на сайті номером.

Розрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74