Logo
ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧА
ПОСЛУГИ ПЕРЕКЛАДАЧА
Профессиональные услуги переводчика
Услуги перевода для любого бизнес мероприятия

Успіх семінарів, конференцій та інших заходів за участю іноземних гостей багато в чому залежить від професійного перекладу. Якісні послуги перекладача забезпечують розуміння на будь-якому заході, а також дозволяють передавати промовлений текст швидко і без спотворення сенсу. А ця умова є однією з найважливіших при організації будь-якої події.

 

Усний переклад прийнято ділити на 2 типи:

  • Синхронний. Спеціаліст перекладає текст паралельно спікеру.
  • Послідовний. Оратор робить паузи у своїй промові, під час яких перекладається текст.

В окремий тип можна віднести переклад онлайн конференцій та телефонних переговорів.

 

Ми надаємо послуги професійного перекладача, який найкращим чином перекладе монологи і діалоги на будь-яких заходах. Кваліфікований фахівець сприймає на слух будь-яку вимову. А це досить нелегке завдання, адже не завжди спікер володіє необхідною дикцією та вмінням правильно будувати свою промову. Завдання професіонала полягає в тому, щоб зуміти навіть з уривчастих фраз створити логічний, зрозумілий переклад. Крім того, перекладач має розуміти тематику переговорів / конференції, адже часом обговорюються досить вузькоспеціалізовані і специфічні теми, зробити переклад яких буде під силу лише професіоналу.

 

Підготовка

Лише клієнт замовив послуги перекладача в Києві, фахівець починає підготовку до події. Він вивчає інформацію з теми заходу, досліджує її специфіку. Це дозволяє надати ще більш якісний переклад, а також не допустити помилок при перекладі термінології.

Крім того, якщо тематика події вузькоспеціалізована, можна підібрати фахівця в даній сфері – технічного, юридичного, медичного і т.д.

 

Вартість послуг перекладача

Ціна визначається залежно від мови перекладу і тривалості роботи. На розцінки може вплинути і кількість учасників, особливо якщо це стосується масштабних заходів.

Замовити послугу можна, заповнивши форму знизу або зателефонувавши за вказаним на сайті номером.

Послуги перекладача
Оценка: 5 (100%). Голосов: 1
КОНТАКТИ
Замовити послугу