fbpx
Logo
ОРГАНІЗАЦІЯ ТРАНСФЕРУ
ubi-uslugi-transfer-535x440-ua
2-ua

Нашим гостям ми пропонуємо замовити послугу організації трансферу. Подібний сервіс користується особливою популярністю, так як дозволяє учасникам ділової зустрічі/заходу/ семінару/конференції заощадити час на пересування містом, а також не відволікатися на вирішення організаційних питань.

 

Транспорт

Вид транспорту залежить від кількості гостей. Ми виокремили 3 основні види автомобілів, які використовуються для трансферу частіше за все:

 • Автобуси (25-55 чоловік).
 • Мікроавтобуси (10-20 чоловік).
 • Легкові машини.

В якості додаткової послуги можна замовити трансфер, враховуючи особливі побажання замовника. Наприклад, автобус підвищеного комфорту або автомобіль з кондиціонером.

 

Переваги трансферу:

 • Можливість привезти на захід відразу всіх учасників. Це вирішує проблему запізнень окремих людей і прибирає необхідність когось чекати.
 • Ми опрацьовуємо маршрути переміщення індивідуально для кожного замовлення. Це дозволяє прибути до необхідного місця за мінімальний час.
 • У нас професійні, уважні водії, які гарантують безпеку поїздки.
 • Організація трансферу на захід означає, що гостям не доведеться штовхатися у громадському транспорті, домовлятися про таксі і т.д. Особливо це важливо, якщо гості знаходяться не в Києві, а приїжджають з інших міст України чи світу. Таким чином, трансфер – це лише зручно і вигідно. Трансфер – це турбота про своїх гостей.

Крім того, додатково можна замовити трансфер в аеропорт, а також з аеропорту. Ми практикуємо зустрічі з табличкою безпосередньо біля входу. Якщо учасники зустрічі прибувають на залізничний вокзал – це теж не проблема. Єдине, при замовленні послуги слід вказати номер рейсу або поїзда, дату і час прибуття, кількість людей і їх імена. Таким чином, ми зможемо вчасно зустріти і привезти гостей до потрібного місця.

 

Як замовити?

Щоб отримати більш детальну інформацію та зробити замовлення, ви можете зателефонувати за вказаним на сайті номером або заповнити заявку онлайн. Наші менеджери зв’яжуться з вами, дадуть відповіді на всі питання, підберуть необхідний автомобіль і маршрут переміщення, а також розрахують вартість послуги.

Будемо раді співпраці!

[kkstarratings]

Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74