fbpx
Logo
ОРГАНІЗАЦІЯ КЕЙТЕРИНГУ

Жоден захід не може обійтися без смачної їжі. Особливо це важливо для ділових зустрічей і конференцій, адже саме під час кава-брейків, фуршетів, банкетів зав’язується найбільша кількість ділових контактів. Учасники можуть поспілкуватися в неформальній обстановці, обмінятись досвідом, що значно підвищує рівень довіри на зустрічі.

UBI CONFERENCE HALL володіє власною кейтеринговою компанією, що надає комплексне виїзне обслуговування заходів будь-яких форматів і масштабів.

КОФЕ-БРЕЙК

КОФЕ-БРЕЙК

ФУРШЕТ

ФУРШЕТ

БАНКЕТ

БАНКЕТ

КОКТЕЙЛЬ

КОКТЕЙЛЬ

ПРОЦЕС ОБСЛУГОВУВАННЯ

На початковому етапі кейтерингового обслуговування клієнт надає детальну інформацію про дату і час проведення заходу, кількість учасників, висловлює побажання стосовно меню. Після визначення всіх деталей події, уточнення бюджету, складається план роботи.

План включає розроблене меню, перелік необхідного посуду, меблів, текстилю, кількість персоналу, який буде обслуговувати гостей, займатися оформленням, сервірування столів і т.д. Готується розклад події, який дозволяє уникнути форс-мажорів. Після цього все обговорюється і затверджується клієнтом.

На рахунку у фахівців організація величезної кількості заходів, тому ми гарантуємо високу якість виїзного кейтерингу, професійний рівень підготовки, смачну кухню і уважне обслуговування.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
5-ua
ubi-uslugi-keitering-535x440-ua

Комплексне обслуговування

Ми надаємо комплексне обслуговування, що дозволить заощадити час і гроші. У клієнта немає необхідності ставити завдання одразу декільком компаніям.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до формування меню. На відміну від замовлення харчування у стаціонарних ресторанах з чітко регламентованим меню, замовлення кейтерингу дозволяє обрати найрізноманітніші страви.

Гарантія

Гарантія свіжості і якості всіх продуктів харчування, що використовуються в процесі приготування.

Оперативність

Залежно від заходу, організація кейтерингу може зайняти близько 3 днів. Лише професійні компанії здатні організувати все так, щоб ніхто з гостей не помітив терміновість виконання замовлення.

Бездоганний сервіс

Своєчасна доставка всього необхідного та уважний і кваліфікований обслуговуючий персонал.

Досвідченість

Завдяки наявності величезного досвіду обслуговування заходів, наші фахівці підкажуть, який формат кейтерингу краще використовувати на Вашому заході. Адже навіть звичайну перерву під час конференції можна заповнити стандартним кава-брейком, фуршетом і кава-брейком з повноцінним харчуванням.

ВАРТІСТЬ

Вартість кейтерингових послуг дуже гнучка і залежить від багатьох факторів. Перш за все, на вартість впливає обране меню, по-друге, кількість учасників бізнес-зустрічі, семінару, банкету і інших заходів. По-третє, наявність додаткових послуг, таких як, оренда текстилю, посуду, декору, доставка та ін … Відповідно, у кейтерингу немає чітко встановлених розцінок, адже вартість потрібно розраховувати індивідуально під кожну подію.

ЯК ЗАМОВИТИ

Щоб замовити кейтерингові послуги в Києві і забезпечити свій захід професійним сервісом,  зателефонуйте за номером телефону, зазначеним на сайті.

Розрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74