Logo
X

Завантажити додаток з app store або play market

apple   google
AR
ОРГАНІЗАЦІЯ КЕЙТЕРИНГУ
ОРГАНІЗАЦІЯ КЕЙТЕРИНГУ
Кейтеринговое обслуживание мероприятия
Сервировка стола

Кейтерингові послуги в Києві

Кейтерингове обслуговування – невід’ємна складова сучасних заходів. Розуміючи це, ми організовуємо різні формати кейтерингу:

  • Банкети;
  • Фуршети;
  • Кава-брейки;
  • Коктейлі;
  • Барбекю тощо.

Меню

Ми можемо запропонувати як власний оптимальний варіант меню для того чи іншого заходу, так і  консультаційні послуги, аби допомогти клієнту визначитися із бажаними стравами, їхньою кількістю та різноманітністю.

Організація кейтерингового обслуговування від UBI Конференц Хол – це не лише смачне харчування, але також і надання всього необхідного інвентарю: текстилю, основних столових приладів, посуду, стільців та банкетних столів, декорацій, а також кухонного обладнання. Таким чином, весь процес підготовки до банкету чи то кава-брейку покладається на плечі професіоналів, які зроблять все на найбільш високому рівні.

Тож кейтерингові послуги – це щось більше, ніж просте приготування їжі. Це той випадок, коли саме від якості страв та обслуговування залежить, чи буде захід мати успіх.

Тому ми з радістю готові допомогти вам в організації та проведенні свята, ділової зустрічі чи конференції. Наші спеціалісти спланують все до найменших дрібниць, а у  вас чи у вашої компанії залишиться час на більш важливі справи. Тож вам потрібно буде лише насолоджуватися отриманим результатом – смачними стравами ресторанного рівня та бездоганним обслуговуванням офіціантів і барменів.

Виходячи з усього сказаного, ми пропонуємо замовити кейтеринг в Києві саме у нас. Вартість виїзних послуг розраховується індивідуально (в залежності від обраного меню, кількості гостей, необхідного числа персоналу та додаткових послуг). Аби дізнатися про все більш детально та замовити кейтеринг, зателефонуйте нам за телефоном (044) 451-92-74 чи залиште онлайн-заявку.

Розрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

captcha

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

captcha

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74