fbpx
Logo

Сучасні зали для бізнес-форумів, ділових зустрічей, проведення навчальних занять – це складний апаратний комплекс, насичений різною багатофункціональною і високотехнологічною електронікою. Використання такої техніки дозволяє ефективно досягати наступних цілей:

 • оптимального використання часу при проведенні ділових зустрічей;
 • значного підвищення реальних результатів від таких заходів;
 • отримання можливостей для ефективних дискусій;
 • значного поліпшення якості матеріалів, що створюються за підсумками бізнес-заходів із подальшим їх архівуванням, надійним збереженням на різних носіях і якісним оформленням необхідних документів.

Сучасні конференц зали повинні бути обладнані передовою технікою, до якої відносяться:

 1. Нові розробки аудіокомплексів, що включають мікрофони (провідні та безпровідні), мікшер, динамічні системи, що дозволяють обробляти звук. Вони дозволять якісно донести до слухачів виступ доповідачів та інших учасників ділових зустрічей будь-якого характеру.
 2. Якщо подібні заходи проходять при значній кількості учасників, конференц зали слід обладнати сучасними конференц-комплексами. Їх застосування дозволяє впорядковувати процес дискусій, що значно підвищить ефективність таких заходів. І, звичайно ж, не обійтися без синхронного перекладу ділових переговорів з міжнародним статусом.
 3. Мультимедійні проектори та екрани, без яких сучасні конференц зали просто неможливо уявити. Таке презентаційне обладнання (електронні дошки, документ – камери і т.д.) дозволяє проектувати зображення і дає можливість ефективно донести інформацію до присутніх.

Весь технічно-організаційний комплекс створює потужну структуру під назвою конференц сервіс.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74