Logo

Сучасні зали для бізнес-форумів, ділових зустрічей, проведення навчальних занять – це складний апаратний комплекс, насичений різною багатофункціональною і високотехнологічною електронікою. Використання такої техніки дозволяє ефективно досягати наступних цілей:

  • оптимального використання часу при проведенні ділових зустрічей;
  • значного підвищення реальних результатів від таких заходів;
  • отримання можливостей для ефективних дискусій;
  • значного поліпшення якості матеріалів, що створюються за підсумками бізнес-заходів із подальшим їх архівуванням, надійним збереженням на різних носіях і якісним оформленням необхідних документів.

Сучасні конференц зали повинні бути обладнані передовою технікою, до якої відносяться:

  1. Нові розробки аудіокомплексів, що включають мікрофони (провідні та безпровідні), мікшер, динамічні системи, що дозволяють обробляти звук. Вони дозволять якісно донести до слухачів виступ доповідачів та інших учасників ділових зустрічей будь-якого характеру.
  2. Якщо подібні заходи проходять при значній кількості учасників, конференц зали слід обладнати сучасними конференц-комплексами. Їх застосування дозволяє впорядковувати процес дискусій, що значно підвищить ефективність таких заходів. І, звичайно ж, не обійтися без синхронного перекладу ділових переговорів з міжнародним статусом.
  3. Мультимедійні проектори та екрани, без яких сучасні конференц зали просто неможливо уявити. Таке презентаційне обладнання (електронні дошки, документ – камери і т.д.) дозволяє проектувати зображення і дає можливість ефективно донести інформацію до присутніх.

Весь технічно-організаційний комплекс створює потужну структуру під назвою конференц сервіс.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74