fbpx
Logo

Останнім часом багато компаній стали досить часто поєднувати навчання персоналу і корпоративний відпочинок. Така форма спільного проведення часу сприяє згуртуванню колектива. Однак зробити це на досить якісному рівні, щоб не нашкодити процесу навчання, непросто. Для правильного вирішення проблеми необхідно, перш за все, визначити мету виїзного семінару, позначити головні пріоритети.
Адже головне в таких корпоративних зборах – підвищення професійного рівня фахівців, а всі інші цілі є підлеглими і другорядними. Звичайно, бажано, щоб такі заходи не були надто обтяжливими для співробітників.

Також слід зробити так, щоб після проведення цього семінару не виникло негативних наслідків, чуток про особисте життя співробітників, що негативно впливають на згуртованість колективу. Регулярно відвідуючи конференц зал, співробітники відчувають досить серйозні навантаження, і для того, щоб навчання було якісним, необхідно застосування методу ефективної побудови команди (team building). Для цього після занять фахівцям компанії можна запропонувати командні ігри або інший активний відпочинок, наприклад, гірський туризм, ралі, і т.д. Такі форми відпочинку формують командний стиль спілкування.

Однак в даному випадку необхідно обов’язково пам’ятати про заходи забезпечення безпеки персоналу, для чого потрібна присутність професійних інструкторів. Крім того, обов’язково потрібно врахувати, що подібний відпочинок пов’язаний з досить серйозними фізичними навантаженнями, а, значить, доступний не всім.

Для згуртування колективу необхідно діяти професійно та відповідально. Обов’язково слід призначити тренера-консультанта та його помічників, відповідальних за навчання і відпочинок в команді або групі. Вони повинні бути не тільки психологічно підготовленими, а й мати необхідні спортивні та медичні навички.

Таким чином, відвідавши конференц зал, співробітники зможуть швидко відновити свої сили і продовжити ефективне навчання, підвищуючи свій професійний рівень

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74