fbpx
Logo

Конференц-зали відносяться до найбільш поширеного типу приміщень, призначених для переговорів і корпоративних нарад. Звичайно, основним елементом інтер’єру такого залу буде конференц-стіл, який повинен забезпечувати необхідний комфорт для всіх учасників заходу.

Оренда конференц залу в Києві з пропонованими меблевими рішеннями дозволяють клієнтам гармонійно розподіляти простір приміщення на свій розсуд. Стіл для переговорної кімнати повинен бути позбавлений будь-яких надмірностей (тумб або відволікаючих увагу надбудов). Форми стільниці можуть бути самими різними: круглими, прямокутними, овальними, «Т» подібними і у вигляді підкови.

В даний час досить часто зустрічаються столи саме з округленими кутами, що сприяють демократичності і підвищенню довіри між сторонами переговорів. Вибір сучасних матеріалів, з яких виробляються такі столи, також досить великий. Це можуть бути і натуральні (цінні породи дерева або каменю), і якісні штучні матеріали (сталь або скло). Кращим вибором в даному випадку буде стіл такої ж серії, що і інші предмети інтер’єру, що знаходяться в приміщенні.

При виборі столу обов’язково необхідно враховувати площу переговорної кімнати. При цьому відстань від краю стільниці до стіни повинна бути більше одного метра. В іншому випадку переговори будуть пов’язані з незручностями для його учасників. Важливо також забезпечити комфортну відстань між учасниками переговорів, яка зазвичай становить не менше півметра.

Оренду конференц залів важко уявити без елегантних, відповідних дизайну приміщення крісел. При цьому потрібно враховувати, що такі важливі елементи інтер’єру не повинні бути розкішними або аскетичними. Вони, перш за все, повинні бути зручними для проведення не надто довгих переговорів, не даючи можливість учасникам зайвий раз розслаблятися.

Якщо площа кімнати для переговорів невелика, то в даному випадку замість крісел цілком будуть доречні ефектні стільці.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74