fbpx
Logo

Комфортабельні конференц зали Київ зручні для проведення майстер-класів та інших колективних занять. На таких уроках один або кілька викладачів працюють індивідуально або з групами учнів на основі наочних прикладів і відпрацьовують практичні навички. Тематична спрямованість занять може бути різною – від творчих до технологічних.

Особливою популярністю користуються розвиваючі тренінги та майстер-класи, спрямовані на розвиток бізнес-навичок.

До них можна віднести тренінги з ораторського мистецтва, вмінню налагодження комунікацій з діловими партнерами і т.д. Як створюються майстер-класи? Існує певний набір правил, дотримуючись яких, можна організувати ефективний набір груп і їх якісне навчання.

Організація майстер-класів

Одне з важливих умов при підборі місця занять – знаходження приміщення зі зручними під’їздами на будь-яких видах транспорту. Ця умова прямо впливає на наповнюваність груп, тому що люди зможуть відвідувати заняття, швидше за все, після роботи, а, отже, повинні добиратися до місця занять швидко і комфортно.

Далі, важливо, щоб конференц зал Київ був у хорошому стані, бажано з якісним ремонтом, зручними меблями в інтер’єрі. Останнім часом велике значення приділяється наявності надійного Інтернету в місці проведення занять, що дає можливість значно розширити аудиторію учнів за допомогою візуальних засобів передачі інформації (веб-камери). Таке рішення дозволяє рекламувати навчальний бізнес і розширює його можливості. Компанії, що спеціалізуються на організації майстер-класів, працюють як з відомими творчими групами, які відвідують люди певного статусу, так і зі звичайними колективами.

Успішність курсів залежить від великої кількості факторів, які необхідно врахувати в роботі. Для того, щоб заняття відвідувала велика кількість учнів, потрібно створити комфортні умови, що дозволить ефективно вчитися і осягати усі нюанси ремесла. Цьому також сприяє застосування в навчальному процесі новітніх технологій.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74