Logo

Одним з найбільш ефективних способів залучення уваги потенційних покупців, потенційних партнерів до компанії, її товарів і послуг є презентації. Ці заходи часто проводяться у виставкових комплексах, офісах, торгових центрах. Компанія UBI конференц хол має великий досвід в організації презентацій та інших представницьких заходів. При цьому особлива увага приділяється формуванню концепції та сценарного плану.

Розробники підходять до розгляду кожного етапу індивідуально, враховуючи цілі і завдання, які потребують рішення. Робота по організації презентації проводиться з урахуванням її типів. Це може бути ділова зустріч з невеликою кількістю партнерів по бізнесу, що носить офіційний характер, або більш широкий захід, що проводиться у відкритому режимі. Презентації відкритого типу зазвичай передує широке висвітлення в пресі та інших ЗМІ. В даному випадку сценарій буде розроблятися в більш розгорнутому варіанті, ніж під час офіційної зустрічі. Крім того, відкриті заходи, зазвичай, мають на увазі і розважальну програму.

Одним з різновидів презентацій є її корпоративний варіант, який є надійним способом залучення уваги потенційних клієнтів до товарів і послуг компанії, а також дозволяє налагоджувати нові ділові зв’язки з можливими партнерами по бізнесу. Компанія UBI Конференц Хол ефективно проводить подібні заходи, розробляючи креативні концепції і формуючи індивідуальні сценарії заходу. При цьому фахівці UBI Конференц Хол враховують індивідуальні цілі і конкретні завдання замовників.

В результаті підготовчих заходів пропонується комплексна програма, яка складається з наступних складових:

  • Концепції презентації;
  • Плану організаційних робіт (включаючи організацію зустрічі та розселення гостей, професійною фото-, відеозйомки і харчування);
  • Плану розсилки запрошень;
  • Плану розробки і підготовки презентаційної та рекламної продукції та інших додаткових кроків.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74