fbpx
Logo

Сучасний бізнес неможливо уявити без ділових зустрічей, нарад, конференцій і презентацій. Вони сприяють налагодженню ділових зв’язків, дозволяють знаходити нові інвестиційні рішення, що розширюють можливості компаній самого різного рівня. Колегіальний спосіб прийняття рішень дає можливість найбільш точно підходити до вирішення проблем, враховувати всі нюанси поставлених завдань. Однак великим корпораціям часто важко зібрати в одному місці всіх необхідних керівників і фахівців. У цьому випадку ефективним способом вирішення проблеми є аудіо або відеоконференції.

Вони дають можливість організувати обговорення, зв’язавши фахівців компанії, що знаходяться в різних містах і навіть за кордоном. Конференц зали Київ є оптимальним місцем для проведення аудіоконференцій різного рівня. Для організації заходу необхідно проінформувати всіх учасників про точний час його проведення.

Крім нарад планового характеру, часто є необхідність проводити невеликі оперативні наради з питань, що вимагають негайного реагування. Ці обговорення можуть здійснюватися за допомогою апаратів конференц зв’язку. Таке технічне рішення дозволяє негайно реагувати на швидки зміни бізнес-процесів та координувати діяльність компанії. Аудіо або відео конференції значно економлять матеріальні і часові ресурси, пов’язані з переїздами співробітників.

При цьому економія коштів буде особливо значущою, якщо для участі в діалозі потрібно відрядження декількох співробітників і керівників. Конференц зали Київ з встановленою спеціальною апаратурою для конференц зв’язку можуть ефективно використовуватися компаніями для проведення продуктивного дистанційного діалогу між усіма підлеглими структурами. Ці системи зв’язку обладнані спеціальними широконаправленими мікрофонами і гучномовцями, а також цифровими системами обробки звуку, що дозволяють забезпечити якісний зв’язок.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74