fbpx
Logo

Сучасний бізнес не може бути успішним без обов’язкового врахування вимог загальноприйнятого ділового стилю. Так, на ділових зустрічах не можна з’являтися в звичайному одязі або взутті. Але і в цьому правилі є деякі нюанси. Наприклад, помічено, що для успішного проведення переговорів, бажано одягати менш дорогий одяг, ніж у вашого співрозмовника. Прямуючи в конференц зали Києва на зустріч з незнайомим бізнес-партнером, навряд чи варто одягати занадто дорогий годинник, який може викликати враження поганого смаку і свідчити про бажання витягнути побільше ресурсів в результаті планованих домовленостей.

Таких «дрібниць» існує безліч, і їх обов’язково слід враховувати при підготовці до переговорів. Зібравши і проаналізувавши інформацію про майбутнього співрозмовника, можна буде прийняти потрібне іміджеве рішення. Наприклад, якщо майбутній партнер по переговорам є відомою людиною, яка займається доброчинністю, що посідає керівну посаду в органах політичних партій та організацій і займає великі пости у великих компаніях, в даному випадку краще всього підійде класичний діловий костюм зі світлою сорочкою в поєднанні зі стриманими туфлями. Дівчині найкраще надіти чорне плаття без яскравих аксесуарів.

Якщо ж вам належить відвідати конференц зали Києва для зустрічі з молодим керівником щодо нового, але вже розкрученого підприємства, що займається поставками модного одягу для молоді, і вам відомо, що співрозмовник вважає за краще демократичний стиль одягу – в даному випадку рекомендується одягнутися вільніше і не вдаватися до консервативного стилю та деталей.

Якщо ви плануєте зустрітися з креативною відомою людиною, найкраще зробити акцент на стильні аксесуари з непоєднуваними кольорами, що, найімовірніше, зможе зацікавити співрозмовника.
У будь-якому випадку потрібно пам’ятати, що класичний стиль в одязі має на увазі світлий верх і темний низ. Це потрібно враховувати перед тим, як відправитися на будь-які переговори.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74