fbpx
Logo

Надійні професійні конференц-системи та обладнання для спеціалізованих залів, необхідних для проведення заходів різного спрямування, дають можливість організовувати диспути і дискусії у комфортній обстановці. Вони дозволяють, не напружуючи голос і слух, легко регулювати хід обговорення, регламентуючи час виступів.

Для цього голові або ведучому зборів повинні бути доступні декілька функцій, що значно спрощують контакт з усіма учасниками під час прослуховування основних доповідей, обговорень і прийняття остаточного рішення. До таких функцій можуть відноситись: аутентифікація і реєстрація присутніх, фіксація запитів на надання слова, формування послідовності виступів, обмеження часу виступів, підрахунок результатів голосувань, синхронні переклади і т.д. Тому вибір потрібного варіанту, спрямованого на реалізацію всього комплексу заходів, залежить від запланованих форм проведення зборів або наради.

Сучасні конференц зали Києва ідеально підходять для побудови систем озвучування подібних заходів. Для цього застосовують комплектні конференц-системи новітніх розробок, які містять необхідну кількість потрібних компонентів, виконані в одноманітному стилі і відмінно поєднуються між собою. Ці системи зазвичай називають, залежно від їх функціонального призначення:

 • «дискусійна»;
 • «круглий стіл»;
 • «конгрес-системи»;
 • «системи для синхронних перекладів».

У випадку недостатньої функціональності конференц-системи, її зазвичай доповнюють іншим необхідним обладнанням, що дозволяє забезпечити реалізацію додаткових потреб. При вирішенні відносно простих завдань, потужність конференц-системи може бути надмірною. Частіше за все, достатньо лише обробки, підсилення і трансляції звукових сигналів. В даному випадку найбільш ефективним буде інтегрування системи на основі різних компонентів: мікшерів, мікрофонів, акустичних систем, приладів обробки звуку, підсилювачів і т.д.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74