fbpx
Logo

Сьогодні правильна організація конференцій та інших заходів багато в чому залежить від вибору зручної функціональної майданчика. Зрозуміло, для досягнення потрібного результату не варто економити кошти, і тоді компенсація зусиль перевершить всі ваші очікування. Спробуємо розібратися, які приміщення найкраще підходять для організації ділових заходів.

Конференц холи

Ці приміщення надаються спеціалізованими компаніями, що володіють необхідними ресурсами для освітніх, розважальних і бізнес-заходів. Як правило організація конференцій на таких майданчиках відрізняється найвищим рівнем комфорту.

Однак не всі подібні конференц холи забезпечують повний комплекс необхідних послуг, слід віддавати перевагу лідерам конферец-сервісу для досягнення кращих результатів. Готельні комплекси

Готелі з високим статусом – це одні з найбільш часто зустрічаються майданчиків, які використовуються на умовах оренди при організації конференцій компаніями з високим рівнем доходів

Якісна організація конференцій можлива не тільки в готелях відомих світових брендів, а й в невеликих комфортабельних готелях.

Бізнес-центри

Відрізняються розширеним набором послуг, що надаються, проте оренда бізнес-центру буде вигідною тільки в разі організації масових заходів.

Розважальні центри

Найкраще центри для розваг підійдуть для заходів, в яких важливий елемент неформального спілкування, в іншому випадку витрати на оренду цих приміщень будуть неефективними. Курортні та туристичні бази Оренда таких баз при організації бізнес заходів та конференцій буде одним з кращих рішень в разі, якщо компанія бажає поєднати ділову зустріч і неформальне спілкування учасників.

Інші можливі рішення

При підготовці заходу можуть застосовуватися і нестандартні рішення по розміщенню його учасників. Так, великого ефекту можна досягти, влаштовуючи конференції на круїзних лайнерах, яхтах і т.д., а також за кордоном, що, втім, потребує значних фінансових вкладень.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74