fbpx
Logo

Багато хто з керівників бізнес структур вважає, що виставкова діяльність дозволяє досягти поставлених завдань – просування продукту або послуги, вивчення стану ринку. Однак, існує значна кількість підприємців, які вважають, що вони не отримують бажаного результату від проведення подібних заходів. Від чого залежить ефективність виставок? Спробуємо розібратися в цьому.

Перш за все, необхідно розуміти, що отримання реального ефекту від виставки можливе тільки в разі вкладення необхідних ресурсів і багатосторонньої підготовки, що враховує всі нюанси. Залучення до цієї роботи компанії-фахівця в сфері надання конференц послуг буде найбільш правильним рішенням. Такі організації виконують весь комплекс робіт за попередньо підготовленою програмою, що включає проведення попередньої рекламної кампанії, роботи з оформлення, підготовку обслуговуючого персоналу.

Якісні конференц послуги при оформленні стендів дозволяють привернути увагу до найбільш важливої інформації про компанію. Для цього існує набір дизайнерських рішень (установка об’ємних конструкцій, прапорів, щитів і т.д.), що забезпечують тривале «захоплення» уваги відвідувачів. Ефективним буде також використання електронних табло з рухомим рядком, а також відеомоніторів, що транслюють рекламно-інформаційні ролики.

Важливою складовою послуг з організації конференцій і виставок є підготовка співробітників, які презентують компанію. У цьому випадку організатору потрібно провести ретельний підбір кваліфікованих фахівців, які володіють необхідним набором якостей для просування продукту і продумати способи налагодження ефективного контакту з відвідувачами. Тому конференц послуги в даному випадку спрямовані на точкову роботу з кожним фахівцем, його інструктаж і навчання навичкам спілкування.

Надані якісні конференц послуги забезпечать необхідний ефект, а інвестиції стануть найбільш ефективним вкладенням, що працюватиме на перспективний розвиток компанії.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74