Logo

Якісний конференц сервіс неможливий без кейтерингу, організованого на високому рівні. Однак існує ряд помилок, які здатні зіпсувати загальне враження про бізнес-заходи. Як їх уникнути?

Помилка 1

Організація кейтерингу власними силами

Мистецтво організації харчування учасників бізнес-заходів є настільки складним, що спроба економити на укладенні договору з підрядником, що спеціалізується на конференц-сервісі часто закінчується невдачею. Адже проблема в основному полягає в рівні сервісу, який не доступний фахівцям компанії, самостійно організує діловий захід.

Помилка 2

Відсутність необхідного рівня комфорту

Навіть дуже смачно приготовані і елегантно сервіровані страви не принесуть задоволення, якщо учасники заходу будуть перебувати в умовах обмеженого простору. Тому при організації кейтерингу слід звернути особливу увагу на наявність місткого приміщення зі зручними меблями.

Помилка 3

Зайва стандартизація кейтерингу

Не варто підходити до організації кейтерингу надмірно стандартно. Завжди варто внести свіжу думку в деталі сервірування, підбір напоїв або блюд. Спеціалізовані компанії в сфері конференц сервісу завжди мають в своєму арсеналі новинки кейтерингу, які внесуть в звичайний діловий ланч щось запам’ятовується.

Помилка 4

Відсутність сервісу при кейтерінг

Мало приготувати смачну їжу і якісні напої. Всього цього виявиться явно мало, якщо сервіровкою і обслуговуванням гостей займуться непрофесіонали. У деяких випадках навіть слід подумати про укладення договору на послуги, пов’язані виключно з сервіровкою і обслуговуванням, що обов’язково позначиться над загальне враження від заходу.

Помилка 5

Зайва економність

Економія на витратах на кейтеринг зазвичай негативно позначається на кінцевих результатах всього бізнес-заходу. Не варто в даному випадку урізати абсолютно необхідні бюджетні статті, крім випадків, коли відсутність коштів є об’єктивним фактором.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74