fbpx
Logo

Сучасний бізнес відрізняється підвищеною мобільністю і швидкістю прийняття управлінських рішень. Сьогодні вже практично немає необхідності виїжджати в тривалі витратні відрядження в інші регіони і країни для проведення нарад. Новітні технічні розробки і засоби зв’язку дозволяють налагодити надійну комунікацію з підрозділами компанії, що знаходяться за багато сотень кілометрів від основного офісу або в межах величезного мегаполісу. Наявність в конференц залах Києва надійної відеозв’язку та Інтернету дає можливість значно підвищити ефективність менеджменту, окупити витрати на використання засобів комунікації.

Спільний перегляд дозволяє отримати значно більший масив інформації, ніж звичайна телефонна розмова, тому що спілкування стає максимально наближеним до реальності. Міміка і жести передають настрій переговірників, роблять бізнес-наради більш результативними. Зручні конференц зали Києва обладнані технічними засобами, що забезпечують продуктивні он-лайн зустрічі. Відеоряд дозволяє поєднувати роботу з документами, не залишаючи робочого місця. Така форма спілкування значно ефективніша, ніж листування або спілкування за допомогою комп’ютера.

Використання джерел відеозв’язку, крім економії ресурсів, підвищує ефективність аутсорсингу, забезпечує надійну комунікацію зі співробітниками, які працюють на умовах договору поза компанією. У найманих фахівців, які працюють віддалено, значно підвищується почуття відповідальності за виконуваний обсяг робіт. Крім того з’являється можливість наочно пояснити суть завдання і дозволяє керівнику швидко, в разі необхідності, уточнювати його і обговорювати отримані результати.

Доступність використання в конференц залах Києва ресурсів для відеотелефонії забезпечує можливість обміну досвідом і отримання консультацій від різнопрофільних фахівців, які перебувають на значній відстані, а іноді на інших континентах.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74