fbpx
Logo

Ефективна оренда конференц залу Київ в процесі ділового спілкування дозволяє налагодити якісний процес комунікацій між бізнес-партнерами. Мистецтво ведення переговорів передбачає знання деяких типових маніпуляцій, використовуваних в ділових відносинах.

До них можна віднести:

– організаційні;

– логічні і психологічні.

Організаційні маніпуляції застосовуються для створення сприятливої ​​обстановки на нарадах, що дозволяє приймати бажані рішення або не допускати непотрібні шляхи розвитку подій. Тут велике значення має поведінка особи, що веде нараду, його право на надання слова авторитетним керівникам, які б могли поставити потрібну установку на формування конкретної точки зору.

Дієвим механізмом тут також є вимога дотримання регламенту виступів, а саме здатність ведучого зупиняти обговорення на потрібних етапах.

У деяких випадках бажано починати обговорення з другорядних тем, що допомагає перед підняттям важливих проблем виробляти своєрідний «випуск пари». Чи не допускаючи обговорення зайве суперечливого питання, можна уникнути підвищення напруженості дискусії і можливого зриву зустрічі. Логічні маніпулятори засновують свою поведінку на порушення логічних законів. Поширеним прикладом такої маніпуляції є вираз вихідних точок зору в розпливчастій формі, що дозволяє в подальшому інтерпретувати її на розсуд ведучого наради.

Такий спосіб може ввести в оману учасників переговорів або приховати важливий інформаційний привід. Іноді ефективними можуть бути і некоректні докази, що вводить обговорення в замкнуте коло, йдучи від вирішення невигідного питання. Деякі менеджери використовують малоефективний спосіб переконання за допомогою яскравих правдивих доказів, які, однак, не можуть бути підставою для пропонованого виведення.

Не варто також підміняти причинно-наслідковий зв’язок хронологічною послідовністю.

Так, вигідна оренда конференц залу Київ, а також боротьба з логічним маніпулюванням допомагає правильному вибудовуванню переговорного процесу і вирішенню поставлених завдань.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74