fbpx
Logo

Не секрет, що велике значення має те, яке враження ми справляємо на оточуючення в процесі переговорів. Особливу важливість набуває саме перше враження про співрозмовника, яке серйозно впливає на подальші відносини. Тому потрібно ретельно готуватися до першої бізнес-зустрічі, чітко продумуючи всі ділові пропозиції, нюанси іміджевих деталей зовнішнього вигляду. Важливо звернути увагу на манеру поведінки, зачіску, стиль одягу.

Підсвідомі очікування ґрунтуються на перших враження про людей. Внесення будь-яких змін в свої усталені уявлення відбувається досить рідко. Деталі зовнішнього вигляду людини часто бувають непоміченими, і про них згадують, коли реальність стає занадто явною.

Приймая ділових партнерів в конференц залах Києва, потрібно пам’ятати, що манеру поведінки співрозмовника можна оцінювати по-різному. Мовчазні люди можуть здатися занадто серйозними, уважні дозволяють висловлюватися іншим або навпаки, не мають достатньої інформації для підтримки бесіди і т.д. Найчастіше вибір оцінки безпосередньо пов’язаний з нашим настроєм або станом. Хороший позитивний настрій зазвичай схиляє нас до позитивних оцінок і навпаки.

Не менший вплив на нас роблять і стереотипи мислення. Ми узагальнюємо інформацію про людей різних професій, національностей, віку, статі, стилю і т.д.

Цьому сприяє життєвий досвід, що призводить до необхідності робити узагальнення на підставі неповної інформації. В ході переговорів в конференц залах Києва, позитивне або негативне враження про людину може заважати об’єктивному сприйняттю інформації. Тому, взаємодіючи з людьми, потрібно правильно розуміти причини їх вчинків.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74