Logo
X

Завантажити додаток з app store або play market

apple   google
AR

Задумавши реалізувати черговий виток розвитку бізнесу, керівники дуже часто вдаються до такого способу налагодження ділових контактів, як конференція. Це досить успішна форма співпраці, і вона обіцяє непогані результати, якщо тільки грамотно до неї підійти. Правильно обраний конференц-зал і грамотно продумана організація – це вже половина успіху. Не варто недооцінювати значення зовнішнього виду, комунікацій, чистоти і охайності приміщення. Якщо в межах вашого офісу є таке приміщення, ваше завдання -зробити його максимально презентабельним і комфортним.

Якщо ж розташувати конференц-зал в офісі неможливо, знайдіть для своїх заходів найкращий для оренди. Конференц-зал повинен знаходитися в центральній частині міста, в бізнес-районі зі зручною транспортною розв’язкою, в відомому місці. Гості вашого заходу не повинні блукати по перифериям з навігатором або мапою. Як правило, площа для проведення конференцій здається в великих торгових і бізнес центрах, там є вся необхідна інфраструктура: кафе, туалети, парковки.

Варіант більш «камерний» – готелі. Там зазвичай збираються самі постояльці, хоч це і не є аксіомою. Цей варіант зручний тим, що якщо у вас планується з’їзд делегатів з різних міст або навіть країн, їм не доведеться напружуватися, достатньо тільки забронювати  номери для всіх в одному готелі і провести конференцію прямо там.

Для проведення конференції краще не вибирати ресторани і розважальні заклади, ці варіанти більше підходять для корпоративів. Обов’язково зверніть увагу на внутрішнє оздоблення приміщення, його забезпеченість технікою і комунікаціями. В порядному конференц-залі повинні бути:

  • Розетки в достатній кількості, перехідники, подовжувачі;
  • Проектор, полотно для проекції, комп’ютер, звуковий пульт, мікрофон, колонки;
  • Крісла (чисті, зручні);
  • Столи або підставки для письма.

Подбайте про засоби для запису: блокнотах, ручках, або ж планшетах, цього вам господарі приміщення не нададуть, але це ваш імідж.
Вода, кава, печиво – це те, що орендарі приміщень можуть принести з собою, як варіант – в приміщенні є кафе, проте делегати не люблять витрачатися, краще все ж забезпечити їм безкоштовний фуршет і перерви на каву. Так чи інакше, конференція – це ваша самопрезентація, то ще одна складова іміджу вашої компанії, і то, наскільки комфортно себе будуть почувати ваші партнери, багато в чому визначає подальший вектор розвитку вашої компанії. Тому ділові переговори, зустрічі та конференції краще проводити на високому рівні, а для цього можна (і потрібно!) довіритися професіоналам, які всі організаційні турботи візьмуть на себе.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

captcha

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

captcha

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74