fbpx
Logo

Задумавши реалізувати черговий виток розвитку бізнесу, керівники дуже часто вдаються до такого способу налагодження ділових контактів, як конференція. Це досить успішна форма співпраці, і вона обіцяє непогані результати, якщо тільки грамотно до неї підійти. Правильно обраний конференц-зал і грамотно продумана організація – це вже половина успіху. Не варто недооцінювати значення зовнішнього виду, комунікацій, чистоти і охайності приміщення. Якщо в межах вашого офісу є таке приміщення, ваше завдання -зробити його максимально презентабельним і комфортним.

Якщо ж розташувати конференц-зал в офісі неможливо, знайдіть для своїх заходів найкращий для оренди. Конференц-зал повинен знаходитися в центральній частині міста, в бізнес-районі зі зручною транспортною розв’язкою, в відомому місці. Гості вашого заходу не повинні блукати по перифериям з навігатором або мапою. Як правило, площа для проведення конференцій здається в великих торгових і бізнес центрах, там є вся необхідна інфраструктура: кафе, туалети, парковки.

Варіант більш «камерний» – готелі. Там зазвичай збираються самі постояльці, хоч це і не є аксіомою. Цей варіант зручний тим, що якщо у вас планується з’їзд делегатів з різних міст або навіть країн, їм не доведеться напружуватися, достатньо тільки забронювати  номери для всіх в одному готелі і провести конференцію прямо там.

Для проведення конференції краще не вибирати ресторани і розважальні заклади, ці варіанти більше підходять для корпоративів. Обов’язково зверніть увагу на внутрішнє оздоблення приміщення, його забезпеченість технікою і комунікаціями. В порядному конференц-залі повинні бути:

 • Розетки в достатній кількості, перехідники, подовжувачі;
 • Проектор, полотно для проекції, комп’ютер, звуковий пульт, мікрофон, колонки;
 • Крісла (чисті, зручні);
 • Столи або підставки для письма.

Подбайте про засоби для запису: блокнотах, ручках, або ж планшетах, цього вам господарі приміщення не нададуть, але це ваш імідж.
Вода, кава, печиво – це те, що орендарі приміщень можуть принести з собою, як варіант – в приміщенні є кафе, проте делегати не люблять витрачатися, краще все ж забезпечити їм безкоштовний фуршет і перерви на каву. Так чи інакше, конференція – це ваша самопрезентація, то ще одна складова іміджу вашої компанії, і то, наскільки комфортно себе будуть почувати ваші партнери, багато в чому визначає подальший вектор розвитку вашої компанії. Тому ділові переговори, зустрічі та конференції краще проводити на високому рівні, а для цього можна (і потрібно!) довіритися професіоналам, які всі організаційні турботи візьмуть на себе.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74