fbpx
Logo

Бізнес-зустрічі, конференції, презентації часто проходять протягом тривалого часу, іноді вони займають навіть цілий день, а то й не один. Буває, що на конференцію запрошують гостей і партнерів з інших міст та країн. У будь-якому випадку, хоч мінімальний кейтеринг зобов’язаний бути. Якщо у вас планується захід на кілька годин, буде доречним розбавити перервами на каву. Природно, делегати не повинні купувати каву за свої гроші, хіба що десь поруч є кавовий автомат, але на це сподіватися не варто. Приємно і гостинно виглядають невеликі столики для фуршету з печивом, солодощами, сирами, великі термоси з чаєм або кава-машиною.

Якщо кава-брейків виявиться мало і конференція затягнеться до після обіду, неодмінно погодуєте гостей. Для цього організуйте обід в найближчому закладі бізнес-класу, або ж замовте послуги кейтеринговій компанії. Кейтерінг на конференції полягає в тому, що ресторан підвозить вам їжу в зручний для вас час та місце. Це супроводжує професійний сервіс, гарне оформлення, свіжі і смачні страви.

Погодьтеся, ваші партнери відчують до вас набагато більше приязні й довіри, якщо не будуть весь день сидіти голодними. Якщо ви йдете на обід в заздалегідь замовлений заклад, швидше за все, це буде традиційна трапеза, якщо ж ви організуєте кейтеринг прямо на місці – більш доречним буде фуршет. Відносно напоїв – уникайте алкоголю під час обіду. Це може в буквальному сенсі розслабити ваших партнерів, цілком ймовірно, що після

такого фуршету з коньяком і шампанським предмет конференції перестане їх цікавити.

Краще рішення – легкі м’ясні страви, які можна їсти поштучно, нарізка замість салатів, негазовані напої, овочі, фрукти. Максимум смаку і вишуканості, і мінімум незручностей. Ніяких мнуться пластикових тарілок і перевертати паперових стаканчиків. Ділові люди люблять коли все коротко, ясно і зручно.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74