fbpx
Logo

У жовтні 2015 року в столиці України відбудеться відкриття нової бізнес-локації – UBI CONFERENCE HALL CO-WORKING. Сучасний простір розташований на 3-му поверсі нової будівлі за адресою: м Київ, вулиця Дорогожицька, 8.

UBI CONFERENCE HALL CO-WORKING – це простір для ділових людей. Наявність мобільних перегородок дозволить організувати для Вас комфортне робоче місце, тимчасовий офіс для зустрічі з бізнес партнерами, виїзну нараду, переговорні кімнати з можливістю проведення відеоконференції та телемосту. При необхідності, простір може трансформуватися в конференц-зал з максимальною місткістю до 80 осіб.

На відміну від безлічі різноманітних антикафе і інших креативних просторів, у нас немає ігрових приставок і столів для гри у пінг-понг. Наші клієнти – люди, яких об’єднує одна головна мета – бізнес!

Наша локація – це Co-working особливого типу! Над оформленням простору працювали кращі дизайнери Європи. Нестандартні рішення в інтер’єрі, які притаманні всім локаціям компанії UBI CONFERENCE HALL, занурюють Вас у світ бізнесу, грошей і успішних проектів.

Повірте, фотографії локації не в змозі передати зручність робочого місця, аромат нашої кави і атмосферу, що панує в нашому просторі! Приходьте і переконайтеся в цьому особисто!

Адреса:

м.Київ, вул. Дорогожицька, 8 (3-й поверх).

Тел .: 044 451 92 74

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74