fbpx
Logo

Українські дизайнери все більше підкорюють модні подіуми як України, так і всього світу!

Українські дизайнери все більше підкорюють модні подіуми як України, так і всього світу. 19 жовтня 2015 р UBI CONFERENCE HALL SHOW в рамках Ukrainian Fashion Week приймав у себе в гостях надзвичайно талановитого молодого дизайнера – Анастасію Іванову.

Вся колекція уособлювала елегантність, вишуканість і легкість, і в той же час жіночність та сексуальність. Основним кольором колекції став улюблений колір дизайнера Анастасії Іванової – синій, який додає натхнення і наповнює позитивною енергією. Знайшлося місце і яскравим рожевим відтінкам – найбільш жіночним і чуттєвим. Локація «SHOW» на весь вечір перетворилася в дзеркальне королівство, таке оригінальне рішення в декорації мало певний сенс – відображення нашої істинної суті!

На показі Анастасії Іванової можна було зустріти багатьох українських celebrities, серед яких Соломія Вітвіцька, Анна Добриднєва, Даша Суворова, ILLARIA, LILU, Марія Бурмака, Яна Соломко, гурт «Гарячий шоколад» і багато інших відомих гостей. Ну і яка ж світська подія без Каті Осадчої!

За матеріалами JetSetter.ua, ivona.bigmir.net, lady.tsn.ua

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74