fbpx
Logo

10 грудня 2015 р UBI CONFERENCE HALL SHOW, який знаходиться на 7 поверсі стильного Lifestyle простору за адресою вулиця Дорогожицька, 8, приймав гостей.

На цей раз гостями Конференц Холу стали поціновувачі моди і стилю, які прийшли на презентацію зимової колекції Торгового дому Мішель – Fashion Show «Winter Party».

Вечір пройшов у теплій та дружній атмосфері. Музичний настрій для гостей створював діджей, який тонко відчував настрій свята. Усталену думку, що людина вічно може дивитися на вогонь і воду, можна доповнити ще одним пунктом – як з брили льоду з’являється справжній шедевр мистецтва. Гості заходу мали можливість спостерігати за тонкою роботою скульптора, який створював «крижану сукню»!

Весь вечір гостей розважав талановитий і харизматичний ведучий – Тимур Мірошниченко.

За гастрономічне задоволення присутніх відповідала компанія «Сідак кейтеринг-студія». Вишукані частування, святковий коктейль і гірка із шампанського дозволяли гостям в повній мірі насолодитися вечіркою.

В рамках вечора відбувся показ колекцій одягу осінньо-зимового сезону для чоловіків і жінок – всі бренди ретельно підібрані і привезені з Італії, Німеччини, Франції, Австрії.

Завершальним етапом вечора став розіграш призів для гостей!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74