fbpx
Logo

Комфортний CO-WORKING преміум-сегменту успішно відкрився в Києві в кінці січня 2016 року. Це новий lifestyle простір для ділових зустрічей, переговорів і конференцій міжнародного рівня за адресою вул. Дорогожицька, 8.

Вишуканий дизайн інтер’єру, елегантні меблі, мобільність стін, які трансформуються під певний формат заходу, комфортна зона для кава-брейків та фуршетів – це лише декілька переваг, які виокремлюють UBI CONFERENCE HALL CO-WORKING серед коворкінгів столиці.

Нова локація VIP класу від UBI CONFERENCE HALL пропонує комплексні рішення в організації бізнес і lifestyle подій, які відповідають сучасним європейським тенденціям.

UBI CONFERENCE HALL CO-WORKING забезпечений якісним презентаційним обладнанням, необхідним для ефективної роботи: проектором, LCD панеллю, фліпчартами.
Вагома перевага – власна кейтеринг-студія, яка забезпечить якісний сервіс, витончену подачу страв, смачне і різноманітне меню.

Атмосфера на Дорогожицькій, 8, налаштовує виключно на результативні зустрічі з важливими партнерами, обговорення вирішальних угод, проведення семінарів для українських учасників та зарубіжних гостей.

Саме івенти міжнародного формату в просторі CO-WORKING готує команда UBI CONFERENCE HALL на найближчий час.

Детальніше

UBI CONFERENCE HALL CO-WORKING

вул. Дорогожицька, 8, 3-й поверх

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74