fbpx
Logo

Ось-ось Київ зануриться в світ моди і стилю. Столиця в передчутті найбільшої fashion-події цієї весни – Ukrainian Fashion Week. Ми з задоволенням і цікавістю спостерігали за світовими тенденціями світу моди, показами світових дизайнерів в рамках fashion week в Мілані, Парижі, Лондоні і Нью-Йорку.

Це вже 38-ий за рахунком тиждень моди в Україні. Більше 50-ти дизайнерів презентують свої колекції осінь-зима 2016-2017 в форматі показів, перформансів і презентацій! Шанувальників моди очікує багато сюрпризів, адже Україна багата талановитими і креативними особистостями.

22 березня локація UBI CONFERENCE HALL SHOW в черговий раз перетвориться на подіум для показу нової колекції українського дизайнера Анастасії Іванової. Попередня колекція Анастасії – Spring/Summer 2016 by Anastasiia Ivanova, в рамках UFW, мала великий успіх. Її презентація проходила 19 жовтня 2015 року на креативній локації UBI CONFERENCE HALL SHOW (7-й поверх будівлі за адресою вул. Дорогожицька, 8).

Показ Анастасії Іванової традиційно зібрав багатьох українських celebrities – дефіле відвідали Катерина Осадча «Світське життя», Анна Добриднєва, Яна Соломко, Марія Бурмака, ILLARIA, LILU, гурт «Гарячий шоколад», Соломія Вітвіцька, Тетяна Гончарова, Інна Силантьєва, Пальміра, Сергій Костецький та ін …

Spring/Summer 2016 by Anastasiia Ivanova.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74