fbpx
Logo

22 березня, в рамках Ukrainian Fashion Week, відбувся показ нової колекції молодого дизайнера Анастасії Іванової – Fall/Winter 16/17. За традицією захід відбувся за межами Мистецького Арсеналу. UBI CONFERENCE HALL SHOW (7-ий поверх будівлі за адресою вул. Дорогожицька, 8) вже вдруге став локацією для презентації колекції українського бренду ANASTASIIA IVANOVA. Показ відкрила «Міс Україна-2015» Христина Столока.

Головний акцент колекції зроблено на елегантних коктейльних сукнях довжини максі – які як найкраще підходять для виходу в світ, і не менш стильних повсякденних міді-сукнях, довжину яких дизайнер вважає найбільш жіночною. У колекції також представлені хвилясті довгі спідниці з щільного шифону, верхній одяг для зимового сезону – м’які кашемірові пальта, жакардові накидки і доповнюють образ аксесуари – сумки та взуття.

Подивитися на жіночні і елегантні наряди від Анастасії Іванової прийшли такі видатні особистості, як Alyosha, Анна Добриднєва, Ольга Сумська, гурт «Гарячий шоколад», Світлана Вольнова, Illaria, Наталія Валевська, Lilu, Влад Дарвін та інші.

Вперше нова колекція українського бренду ANASTASIIA IVANOVA була представлена в Нью-Йорку в лютому цього року. Під час проведення New York Fashion Week 2016 в столиці світової моди на 5 Avenue and 37 Str відкрився шоу-рум Анастасії Іванової, який став новою точкою продажів одягу популярного дизайнера.

Фотогалерея

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74