fbpx
Logo

Вечірній Київ, хороша музика, гумор, смачні частування та приємна атмосфера – це все про вечірку «Морський Круїз». 15 червня на локації UBI CONFERENCE HALL SHOW за адресою вулиця Дорогожицька,8, відбулася літня rooftop-вечірка «Морський Круїз».

Навіть святая святих у чоловіків – Євро 2016 не став на заваді відвідування нашого заходу, і в той час як Київ спокійно завершував вечір середи ми вже починали святкувати і веселитись!

Часом нам всім хочеться відпочити, поспілкуватися з друзями, побачитися зі старими знайомими, познайомитися з новими цікавими людьми і, звичайно ж, отримати важливу інформацію. А корисної інформації в цей вечір було багато! Представники компанії детально розповіли про можливості локації UBI CONFERENCE HALL SHOW і презентували відкриття нової локації UBI CONFERENCE HALL SPACE. Зовсім скоро Ви зможете самостійно переконатися, що це буде унікальний простір, розташований на 6-му поверсі загальною площею більш, ніж 900 кв.м! Також, протягом вечора всі бажаючі могли переміститися на 3-й поверх в UBI CONFERENCE HALL CO-WORKING, де представники компанії провели кожному відвідувачу міні-презентацію локації.

Крім офіційної частини, команда професіоналів UBI CONFERENCE HALL підготувала насичену розважальну програму для гостей. В якості DJ на вечірці виступав талановитий саунд-продюсер, резидент відомого Icon Bar і музичний продюсер Geometria Kiev – DJ Chaba. Також гості насолоджувалися виступом неймовірно талановитих хлопців з гурту CHICA-BAND. Для цього на відкритій терасі була встановлена сцена. Таким чином, гості змогли на власні очі побачити такий формат заходу як мініконцерт.

Авторська коктейль-презентація від кейтерингової студії традиційно піднімала настрій і налаштовувала на правильну хвилю.

Під кінець вечора відбувся розіграш призів. Яка ж вечірка без подарунків?!

Дякуємо Вам, друзі за цей незабутній літній вечір, ми були дуже раді бачити кожного з Вас у себе в гостях!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74