fbpx
Logo

У суботу, 10 вересня 2016 року в UBI Conference Hall STUDY відбувся перший семінар, який проводила компанія Лотос К з актуальною на сьогодні темою – «Акваріум в інтер’єрі – це просто».

Захід був організований для залучення дизайнерів інтер’єру і акваріумів, що займаються оформленням і обслуговуванням акваріумів, з метою теоретичного та практичного розуміння, що впровадження акваріумних систем в дизайн інтер’єру житлових приміщень, офісів, ресторанів – це не складне, а скоріше захоплююче заняття.

Захід розпочався з реєстрації учасників, знайомства і welcome-coffee.

Далі, Ольга Барановська, призер Міжнародного конкурсу з оформлення рослинних акваріумів Такасі Амано (IAPLC), захопила увагу всіх учасників історією про перші акваріуми, про виникнення акваскейпійнга і інших напрямів в цій області, а також про можливі дизайнерські рішення.

Догляд за рослинами, створення правильного біотопу, обладнання для акваріума, і, звичайно ж інформація про продукцію, яку представляє Лотос К – усі теми, які були розглянуті під час семінару, знайшли відгук серед аудиторії у вигляді численних запитань.

Міні фуршет, вручення дипломів, імпровізована фотосесія від нашого фотографа, а також тепле, майже сімейне спілкування – прекрасна завершальна нота першого семінару Лотос К.

Фотогалерея

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74