fbpx
Logo

В рамках Українського тижня моди 12 жовтня в Києві в UBI CONFERENCE HALL SHOW (вул. Дорогожицька, 8, 7-й поверх) свою колекцію представила Анастасія Іванова – український дизайнер, яка цієї осені стала учасницею New York Fashion Week. У вересні показ колекції Spring/Summer 2017 by ANASTASIIA IVANOVA був в офіційному розкладі Тижня моди в Нью-Йорку, а тепер її побачили і в Україні.

Нова колекція Анастасії Іванової Spring/Summer 2017 – свіжа, юна, по-справжньому весняна. У ній багато коротких вбрань, суконь на бретелях, образів з контрастною окантовкою. В кожному образі особливу увагу дизайнер приділяє деталям, акцентуючи увагу то на кольорі, то на тонких обробках, то на незвичайних виточках у формі сердець. У колекції використані французький сатин, шовк, шифон і інші натуральні тканини – приємні на дотик і до тіла.

Традиційно для бренду ANASTASIIA IVANOVA в колекції представлені тільки жіночні вбрання – хвилясті сукні з відкритою спиною, приталені топи, приголомшливі спідниці і стильні жакети. Особливої уваги заслуговує ідеальний виворіт вбрань – Анастасія Іванова впевнена, що, як і людина, кожен образ повинен бути гарним не тільки зовні, але і з вивороту.

Fashion show Анастасії Іванової в Києві відкрила «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко, яка, на думку дизайнера, втілює в собі справжню красу українських жінок. У свіжому, весняному настрої – до пари колекції – був витриманий і подіум, оформлений справжніми живими квітами!

Показ Анастасії Іванової відвідали зіркові клієнтки дизайнера – Ольга Сумська, Alyosha, Анна Добриднєва, Соломія Вітвіцька, LILU, ILLARIA, гурт «Гарячий шоколад», Габріелла Массанга і інші.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74