Logo

В рамках Українського тижня моди 12 жовтня в Києві в UBI CONFERENCE HALL SHOW (вул. Дорогожицька, 8, 7-й поверх) свою колекцію представила Анастасія Іванова – український дизайнер, яка цієї осені стала учасницею New York Fashion Week. У вересні показ колекції Spring/Summer 2017 by ANASTASIIA IVANOVA був в офіційному розкладі Тижня моди в Нью-Йорку, а тепер її побачили і в Україні.

Нова колекція Анастасії Іванової Spring/Summer 2017 – свіжа, юна, по-справжньому весняна. У ній багато коротких вбрань, суконь на бретелях, образів з контрастною окантовкою. В кожному образі особливу увагу дизайнер приділяє деталям, акцентуючи увагу то на кольорі, то на тонких обробках, то на незвичайних виточках у формі сердець. У колекції використані французький сатин, шовк, шифон і інші натуральні тканини – приємні на дотик і до тіла.

Традиційно для бренду ANASTASIIA IVANOVA в колекції представлені тільки жіночні вбрання – хвилясті сукні з відкритою спиною, приталені топи, приголомшливі спідниці і стильні жакети. Особливої уваги заслуговує ідеальний виворіт вбрань – Анастасія Іванова впевнена, що, як і людина, кожен образ повинен бути гарним не тільки зовні, але і з вивороту.

Fashion show Анастасії Іванової в Києві відкрила «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко, яка, на думку дизайнера, втілює в собі справжню красу українських жінок. У свіжому, весняному настрої – до пари колекції – був витриманий і подіум, оформлений справжніми живими квітами!

Показ Анастасії Іванової відвідали зіркові клієнтки дизайнера – Ольга Сумська, Alyosha, Анна Добриднєва, Соломія Вітвіцька, LILU, ILLARIA, гурт «Гарячий шоколад», Габріелла Массанга і інші.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74