fbpx
Logo

Компанія UBI CONFERENCE HALL рада повідомити, що вже в квітні на 6-му поверсі будівлі за адресою вулиця Дорогожицька, 8 свої двері для клієнтів відкриє нова унікальна event-локація UBI CONFERENCE HALL SPACE.

Площа нового простору становить 900 м2, а його максимальна місткість – до 500 осіб, в залежності від формату заходу. Виставки, тижні моди, тижні культури, презентації закордонних продуктів, благодійні вечори – і це далеко не повний список всіх заходів, на проведення яких розрахований зал UBI CONFERENCE HALL SPACE.

Свою назву UBI CONFERENCE HALL SPACE отримав завдяки нестандартному дизайну і його архітектурному оформленню. Майданчик являє собою відкритий простір, який при необхідності, можна зонувати за допомогою текстилю. Також на локації передбачена coffee-зона для учасників заходу та технічна зона для організаторів.

Технічне оснащення всіх залів UBI CONFERENCE HALL – на вищому рівні. І, звичайно ж, UBI CONFERENCE HALL SPACE не став винятком! Зал забезпечений новітнім професійним звуковим та світловим обладнанням, завдяки якому перед вами відкриваються нові можливості для вашого заходу.

UBI CONFERENCE HALL SPACE

м. Київ, вул. Дорогожицька, 8 (6 поверх)

Тел. (044) 451-92-74

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74