fbpx
Logo

14 червня UBI CONFERENCE HALL провів вечірку під назвою «Space travel. Епізод V», яка була присвячена 5-тиріччю компанії. Але це був не єдиний привід для святкування – гостям була презентована нова п’ята локація компанії, яка отримала назву «SPACE». Нова локація розмістилася на 6-му поверсі будівлі за адресою вул. Дорогожицька, 8.

Організатори довго і ретельно готувалися до цього свята, що, звичайно ж, дало свої результати.

Офіційна частина заходу проходила в новому UBI CONFERENCE HALL SPACE, а святковий фуршет і концерт гурту The Max Band пройшли ще на одній локації компанії – UBI CONFERENCE HALL SHOW, яка знаходиться поверхом вище.

Ведучим вечора був Євген Янович із студії Мамахохотала. Свій виступ Євген почав з фрази: «За що я люблю UBI CONFERENCE HALL? За те, що у цій компанії все продумано до дрібниць». І це дійсно так!

Офіційна частина заходу розпочалася з відео-презентації, яка познайомила усіх із історією компанії. Також були презентовані всі локації окремо з усіма можливостями. А локацій у компанії вже п’ять! На заході були присутні не лише давні друзі, а й відбулося дуже багато нових знайомств.

Перевірити, наскільки уважно гості слухали презентації і підігріти інтерес, допомогла невелика вікторина з призами. Подарунки були надані партнерами заходу: майстернею карамелі LOL & POP, шопінг-спейсом DN8, стильною кондитерською Cupcake Studio, інтернет-магазином кави Grusha.ua і корпорацією розваг «Козирний Туз».

Але дійсно найбільша цінність вечора – це можливість поспілкуватися з командою UBI CONFERENCE HALL особисто, поставити і отримати відповіді на всі запитання стосовно локацій, дізнатися всі нюанси організації і проведення заходів.

Приємною несподіванкою стало і те, що компанію привітали навіть ті клієнти, які не змогли бути присутніми на вечорі особисто. Вони змогли висловити свої слова подяки і привітання за допомогою скайп конференц-зв’язку.

Після офіційної частини гості насолодилися святковим коктейлем і виступом крутої команди THE MAX BAND. Колектив збадьорив публіку і зробив це на MAXимум!

Створювати атмосферу свята допомагали партнери заходу.

Ніжні квіткові композиції на 6-му і 7-му поверхах були надані квітковою лавкою «Чайна троянда». Гостей пригощав солодкий партнер – арт-кондитерська №1 в Україні Cupcake Studio. Корпорація свят «Козирний туз» розважала гостей хай-тек іграми, а енергійний космонавт від Rockets agency і навіть особисто Дарт Вейдер просто зачарували всю публіку!

І, звичайно ж, приємним доповненням вечора стала можливість зробити фотографії на пам’ять. І не просто фото, а вже дбайливо роздруковані фотокартки! Тому окрема подяка Restprinter і PhotoDzerkalo за збережені моменти.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74