fbpx
Logo

Кожен, хто хоч якось пов’язаний з творчою індустрією, напевно чув про метод мозкового штурму. Однак цей метод все частіше ставлять під сумніви. Численні дослідження в даній області змусили вчених шукати альтернативу і запропонувати більш ефективну техніку генерування ідей. ЩО ТАКЕ BRAINWRITING? У 1968 році німецький професор Бернд Рорбах запропонував новий вдосконалений метод мозкового штурму. Суть його полягає в тому, що ідеї не озвучують, а записують на папері.

Перша назва методу – Brainwriting 6-3-5, де 6 – кількість учасників, 3 – кількість ідей від одного учасника, 5 – час кожної сесії. Правила проведення такі: кожному учаснику видається бланк паперу. Перша сесія триває 5 хвилин, за які учасники повинні придумати і написати по три ідеї, відповідні темі зборів. Після цього кожен лист переходить наступного людині. Кожен учасник може взяти за основу і розвинути попередні ідеї або написати нові і по закінченню п’яти хвилин передати бланк паперу. Таким чином, у вас збереться 108 ідей за 30 хвилин. Просто?

Головне пам’ятати, що акцент роблять на ідею, а не на її автора, тому таким простим способом встановлюється меритократия ідей (влада гідних ідей). А перевага даного методу полягає в тому, що, обмінюючись ідеями письмово їх складно нав’язати іншим учасникам.

Брейнрайтінг – це простий метод, без попередньої підготовки і показує досить високий результат. Особливо корисний людям, які бояться сказати свою ідею вголос. Така техніка добре підходить для пошуку нових ідей або для опрацювання конфліктних ситуацій. Звичайно ж, завдяки цій та іншим подібним методикам розвивається групова згуртованість команди, так як кожен відчуває себе причетним до створення великої ідеї.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74