fbpx
Logo

Конференція та семінар – здавалося б, що все ясно та зрозуміло. Але на ділі, часто з’ясовується, що у багатьох людей немає чіткого розуміння, чим конкретно семінар відрізняється від конференції. Спробуємо в цьому розібратися.

Конференція – це зустріч представників тих чи інших організацій (політичних, наукових), на якій обговорюються заздалегідь анонсовані теми. Конференція має свій регламент. Після реєстрації, гостям пропонується ознайомитися з послідовністю виступів та темами їх доповідей. Крім того, часто в рамках однієї конференції може проходити відразу кілька круглих столів.

Кількість учасників конференції іноді досягає тисячі, а то й більше учасників … Тому захід може затягнутися на кілька днів! А значить, організатори повинні потурбуватися про кава-брейки, фуршет, і наявність додаткових приміщень для проведення неформальних зустрічей учасників події, де вони матимуть можливість обмінятися думками і зав’язати ділові контакти. Навіть якщо масштаб конференції невеликий, ці деталі все одно потрібно враховувати при її організації.

Семінар –  це заняття в рамках обговорення тієї чи іншої теми, яка спрямована на більш глибоке її розуміння.

Семінар зазвичай прийнято відносити до виду занять в університетах, на якому студенти, підготувавши тему заздалегідь, дають розгорнуту розповідь щодо тієї чи іншої проблеми. Після цього студенту задають питання, на які він повинен дати відповіді. Отже, слухачі отримують можливість більш детально зрозуміти тему.

Але, насправді, семінар відноситься не тільки до сфери освіти в університетах. Це поняття також використовують для позначення обговорень, наприклад, між підприємцями, науковцями, експертами в тих чи інших областях. Проходять такі зустрічі за принципом семінарів у ВНЗ: доповідач презентує свою тему, після чого починається обговорення.

Нижче наведемо основні відмінності:

 

Конференція

Семінар

Завжди більш масштабний формат. В цьому заході може брати участь більше тисячі людей, включаючи іноземних гостей.

Носить менш масштабний формат. Як правило, кількість учасників коливається від 20 до 100 чоловік. Але це будуть люди однієї спеціальності, зацікавлені в розкритті теми.

Тривалість заходу може становити кілька днів.

Триває 1 день.

В рамках конференції може проходити кілька круглих столів на різні теми.

Проходить в одному залі.

 

Більш складний формат в плані організації.

При організації не виникає особливих складнощів.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74