fbpx
Logo

Погодьтесь, з року в рік технології розвиваються все швидше і швидше, і це впливає на всі аспекти життя людини. Ми стали більш вимогливими, вибагливими, в тому числі і до методів подачі інформації. Нас вже не влаштовує невеликий буклетик з основною інформацією про товар або послугу. Ми хочемо чогось кращого! Flash-презентації – як раз один з результатів розвитку технологій, який може задовольнити запити людей. Крім того, flash-презентація – це своєрідний маркетинговий хід, здатний підняти бізнес на новий рівень. Давайте ж розберемося, що таке flash-презентація та в чому її особливості. Flash-презентації – це презентації, виконані за допомогою flash-технологій такі презентації також називають мультимедійними.

Особливості та переваги flash-презентацій:

Інтерактивність.
Якщо звичайна презентація – це простий набір слайдів з тією чи іншою інформацією, яку людина повинна переглянути від початку до кінця, то flash-презентації надають глядачеві вибір. Він може самостійно зайти в меню, кликати на різні розділи і дивитися тільки потрібну йому інформацію. Крім того, flash-презентації дозволяють з легкістю змінювати мову документа, що також є додатковою перевагою.

Мультимедійність. Для кращої наочності, в презентаціях можна використовувати всі варіанти подачі інформації – фото, відео, текст, графіки, схеми, 3D візуалізацію … Сучасні технології дозволяють зробити подачу інформації креативної, нестандартної і нешаблонною. А це ще один додатковий бонус і можливість вигідно виділитися серед конкурентів.

Що можна презентувати за допомогою flash? Усе!

Ви можете уявити:

 • Свою компанію;
 • Новий продукт;
 • Унікальна пропозиція від вашої організації;
 • Послугу;
 • Подію або захід і т.д.

Сфера застосування flash-презентацій досить обширна, так як дозволяє подати будь-яку інформацію коротко, інформативно і наочно. Погодьтеся, що потенційному клієнтові або партнерові буде набагато цікавіше подивитися захоплюючу презентацію, наприклад, про роботу вашої компанії, ніж слухати доповідь вашого менеджера, який може бути професіоналом своєї справи, але посереднім спікером. Крім того, іноді навіть не потрібно переживати про оренду залу для презентацій, так як подібні відеоролики можна розмістити на своєму сайті або відправити партнерам і клієнтам електронною поштою.

Безумовно, говорити про переваги flash-презентації можна багато і довго. Але, варто розуміти, що якою б «накрученою» вона не була, які б технології  ви б не використовували, який дизайн  не придумали б, презентація не спрацює, якщо ви не зможете правильно підібрати інформацію для неї. Давайте розберемося, як це зробити.

Як підібрати інформацію для презентації:

 • Визначтеся з метою створення flash-презентації. Можливо, ви хочете продати свої послуги або товар, а може залучити нових партнерів в бізнес?Досвід показує, що якщо чітко розуміти, для чого ви робите презентацію, тоді і інформацію підібрати буде набагато легше. Пам’ятайте, краще якісно розповісти про щось одному, ніж намагатися побіжно висвітлити кілька тем відразу.
 • Складіть план. Що ви хочете розповісти? На що потрібно зробити акцент? Зробіть розділи. Це те, про що ми говорили на самому початку: flash-презентації дозволяють створювати клікабельне меню з розділами, за яким людина може пересуватися в будь-якому зручному для неї порядку.
 • Тому порада: розділи вашої презентації не повинні випливати один з іншого, це повинні бути самостійні блоки інформації.
 • Зберіть воєдино всю інформацію по темі. Якщо тема велика, наприклад, вам потрібно презентувати компанію, щоб нею зацікавилися потенційні партнери, в презентацію захочеться вмістити якомога більше інформації. Не переживайте, зберіть все, що у вас є, і переступайте до пункту 5.
 • Скорочуйте і перетворюйте. По-перше, об’єктивно погляньте на всю зібрану інформацію і не бійтеся «позбутися» від зайвого. По-друге, подумайте, як можна подати решту даних – можливо, краще перетворити слова в графік? Або замість величезного тексту про професіоналізм ваших співробітників зняти невелике хвилинне відео про їхню роботу?

Після того, як ви визначилися з темою та інформацією, переступайте до вибору компанії, яка займеться розробкою flash-презентації. Почитайте відгуки і подивіться вже готові роботи, адже від того, наскільки якісно вам зроблять презентацію, буде залежати і успіх вашого бізнесу.

Сподіваємося, що наш короткий екскурс в світ flash підштовхне вас на створення сучасних презентацій, здатних вигідним чином представити вас і вашу компанію!

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74