fbpx
Logo

Все частіше ми починаємо мати справу з таким не зовсім зрозумілим для деяких явищем, як коворкінг. Що ж це таке? Коворкінг з англійської «collaboration» і «working», означає «спільна робота». Спробуємо досить просто пояснити, в чому ж суть цієї спільної роботи. Що таке коворкінг-центр? Це щось середнє між звичайним офісним приміщенням і кімнатою у себе вдома. Тобто, в коворкінг-центрі у людини є своє робоче місце, вона може користуватися всіма меблями, інтернетом, пити каву / чай в спеціально відведеному для цього місці, але разом з цим, у користувача немає чіткого регламенту роботи, дрес-коду і правил , як це зазвичай буває в офісах.

Створюється якась домашня атмосфера, яка допомагає розслабитися і працювати в задоволення. Для того щоб краще зрозуміти «ідеологію» коворкінгу, потрібно знати, як він виник, і які цілі перед ним ставилися.

Історія коворкінгу

Витоки коворкінгу йдуть з 2005 року, коли молодий програміст Бред Ньюсберг з Сан-Франциско шукав для себе офіс в оренду. Переглянувши безліч варіантів, він дуже засмутився, тому що найчастіше офіси коштували неймовірних грошей.

В дома працювати він також не міг, а тому почав шукати вихід, що можна зробити в цій ситуації. Поміркувавши, Бред вирішив орендувати велике офісне приміщення і здавати робочі місця для інших фрілансерів. За рахунок зручності приміщення і невеликої щомісячної суми, він швидко знайшов бажаючих розділити загальне робоче місце. Через кілька місяців успішного співіснування працівників з різних сфер, така система була названа коворкінгом. Через рік, подібний принцип роботи став популярним у всьому світі.

У чому переваги коворкінгу?

Ціна

Орендувати робоче місце значно дешевше, ніж, наприклад, весь офіс. Вартість коворкінгу може відрізнятися в залежності від умов приміщення, його розташування, інфраструктури, а значить можна підібрати найбільш вдалий варіант конкретно для себе.

Атмосфера

На відміну від роботи в офісі, перевагою коворкінгу є особлива атмосфера, коли людині не потрібно дотримуватися певних правил в одязі, приходити і йти з роботи в конкретний час. Це створює певну свободу дій.

Обмін досвідом

Будучи фрілансером і працюючи вдома, складно взаємодіяти і кооперуватися з іншими професіоналами. Коворкінг же дозволяє знайти своїх однодумців, організувати з ними той чи інший проект, отримати пораду і свіжий погляд з боку.

Розваги

У багатьох великих компаніях є кімната розваг, де співробітники можуть відпочити, пограти в ігри, битися в сутичці в відеогрі. Але така практика ще не настільки поширена в Україні. Поряд з цим, можна вибрати такий коворкінг-центр, в якому можна дозволити собі відпочити в перерві між роботою.

Менше відволікаючих чинників, ніж при роботі вдома.

 

Види коворкінгу

Безумовно, коворкінг не може бути абсолютно однаковим для творчої діяльності і, наприклад, для бізнес-зустрічей. Природно, для кожної сфери діяльності коворкінг буде відрізнятися.

Для офісної роботи

При такому варіанті робоче місце орендують журналісти, програмісти, копірайтери, seo-фахівці і т.д. Для їх зручності в коворкінг-центрах розміщують не тільки звичайні кімнати, але також офіси для переговорів, конференц-зали, навчальні приміщення.

Для творчості

Інтер’єр приміщень відрізняється неординарністю, яскравістю. Тут може не бути стандартних робочих місць.

Для хенд-мейд

В таких приміщеннях зазвичай організовують майстер-класи, наприклад, з малювання, різьби, ліплення, шиття і т.д. Такі заходи передбачають наявність достатнього простору, можливо, без столів, або, навпаки, з 1-2 столами великих розмірів.

Для дітей

Подібні коворкінг схожі на приватні дитсадки. Дітям надається простір для ігор, що розвивають, уроків, пропонується їжа.
Перед тим як замовити оренду коворкінгу в Києві або в іншому місті України, потрібно розуміти, для чого ви орендуєте робоче місце, якою діяльністю плануєте займатися, чи комфортно вам працювати в тому чи іншому інтер’єрі.

На щастя, в Україні ідея коворкінгу розвивається, і подібні центри відкриваються все частіше, а тому замовити приміщення для коворкінгу можна в будь-якому зручному місці, зі стандартним або яскравим дизайном. Ви можете орендувати тільки невелике робоче місце або ж цілий офіс. Вибір великий, так що не пропустіть нагоду відчути переваги спільної роботи. А професійний конференц-сервіс в Києві може вам з цим допомогти!

 

 

 

 

 

 

 

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74