fbpx
Logo

Ще менш ніж два місяці і країна буде відзначати Новий рік. Але як зробити так, щоб корпоратив став не банальною дружньою вечіркою, а повноцінним святом і навіть тімбілдінгом? UBI Конференц Хол розкриє основні правила, як організувати новорічний корпоратив.

Мета

Якщо завдання вечірки – розважитися і просто весело провести час, то за організацією корпоративу повинна стояти мета. Як, казав Станіславський – надзавдання. Розглянемо кілька варіантів надзавдань:

 • Ознайомити співробітників один з одним (для великих корпорацій);
 • Згуртувати колектив;
 • Посилити мотивацію працівників;
 • Збільшити лояльність до компанії;
 • Струснути співробітників;
 • Визначити сильні та слабкі сторони колективу;
 • Змінити ставлення до співробітників і роботи і т.д.

Точно розуміючи, навіщо ви організовуєте новорічний корпоратив, яке надзавдання він повинен вирішити, вам буде набагато простіше підібрати інструменти досягнення цієї мети. Наприклад, якщо надзавдання – згуртувати колектив, найімовірніше, що новорічні конкурси повинні складатися, в основному, з колективних ігор. У разі необхідності знайомства колег один з одним, не зайвим буде провести індивідуальні конкурси, щоб співробітники мали можливість «побачити» всіх на власні очі.

Порядок

Якщо у вашій компанії працює до 20 осіб, організацією і проведенням корпоративу можна зайнятися самостійно. В такому випадку ви своїми силами складаєте план заходу, домовляєтеся про оренду залу для корпоративу, продумуйте конкурси і замовляєте кейтерингові послуги. Але, якщо компанія складається з 100, 200 і більше осіб, потрібен професійний організатор, інакше корпоративна вечірка може перетворитися на банальний балаган.

Місце проведення

Найчастіше корпоративи організовують безпосередньо в офісі. Попри це, ми радимо все-таки подумати про більш оригінальне місце, де відзначити корпоратив.

Наприклад, в ресторані, орендованому залі або навіть на природі. Чому? Співробітники проводять в офісі мінімум 8 годин 5 днів на тиждень. Це значний проміжок часу! Зміна обстановки, в такому випадку, може розслабити людей і підвищити їх емоційне сприйняття. Крім того, наприклад, оренда великого приміщення дозволяє розмежувати територію на зони: бар, концертна зона, зона для танців і т.д. Таким чином, захід стане більш інтерактивним.

Фішки

Для того щоб трохи урізноманітнити свято, придумайте для нього цікаві «фішки». Що це може бути? Тематична вечірка Зустріч «супергероїв», персонажі фільмів, казкові герої, тварини, «парад зірок», червона доріжка, стиляги –  тем для заходу може бути досить багато, головне проявити фантазію. Запропонуйте своїм колегам одягнутися в певному стилі, встановіть дрес-код, відповідно до теми задекоріруйте і майданчик.

Квест

Популярність квестів росте не по днях, а по годинах. Зі звичайної гри, він перетворився в цілу розважальну індустрію, про що говорить величезна кількість нових квест-кімнат. Квест може використовуватися і в основі всього корпоративу.

Порада: для того, щоб ідея з квестом дійсно спрацювала, краще звернутися в  компанію, що спеціалізується на цій діяльності. Професіонали запропонують або вже готовий сюжет гри, або розроблять сценарій спеціально під ваш корпоративний запит.

Майстер клас

Ще один популярний вид розваг. Запропонуйте вашим співробітникам навчитися робити щось абсолютно протилежне їх спеціальності. Наприклад, модними вважаються майстер-класи з миловаріння, створення цукерок, малювання, дегустації. Майстер-клас можна присвятити і до Нового року, організувавши урок зі створення ялинкових іграшок або листівок.

Шоу

У варіанті з шоу, головне вибрати цікаві номери. Це можуть бути номери з фокусами, хімічними експериментами, мильними кульками, танцями або піснями. Знову-таки, при виборі тих чи інших розваг варто завжди задаватися питанням: «Яка мета і надзавдання заходу?»

Подарунки

Потрібно пам’ятати, що новорічний корпоратив все-таки зобов’язує до покупки подарунків для співробітників. Так, це не обов’язково, але якщо метою вашого свята є підвищення лояльності до компанії або посилення мотивації працівників, зайвими подарунки точно не будуть. Отже, як привітати колег з Новим роком на корпоративі?

Всі подарунки колегам можна умовно розділити на кілька категорій:

 • Гастрономічні (алкоголь, цукерки, пряники, фрукти);
 • Бюджетні (магнітики, кружки, ялинкові іграшки);
 • Оригінальні (головоломки, настільні ігри);
 • Корисні (книги, абонементи).
 • При цьому не забувайте, що літературні переваги у всіх різні, а тому схиляйтеся ні до художньої, а до фаховій літературі.
 • Стандартні (ручки, календарі, блокноти).

Так, досить коротко ми обговорили основні моменти, на які потрібно звернути увагу при організації новорічного корпоративу. Визначившись з цими пунктами, за вами залишиться мале – обрати меню, підібрати музику, розіслати запрошення …

І найголовніше – вкластися в бюджет. Сподіваємося, що наші ідеї знадобляться вам при організації корпоративу і ваше свято стане незабутньою подією року, що минає.

Вдалої підготовки до Нового року!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74