fbpx
Logo

Великий, середній, малий бізнес … неважливо! Все більше компаній починають приходити до того, щоб періодично організовувати для своїх співробітників навчальні заходи, підвищуючи рівень їх компетентності та взаємодії один з одним. І все частіше увага приділяється саме проведенню тренінгів. У чому ж особливість корпоративних тренінгів, і які переваги отримує компанія, яка практикує навчання своїх працівників? Розберемося з усім по порядку.

Термінологія

Тренінг– це форма навчання, яка спрямована на отримання нових знань і навичок, а також зміну установок. Корпоративний тренінг означає, що тим чи іншим навичкам навчаються співробітники однієї компанії. У чому відмінність тренінгу від інших видів навчання? Якщо під час лекції або семінару найчастіше виступає тільки один спікер, який доносить ту чи іншу інформацію до присутніх, то під час тренінгу залучені відразу всі його учасники. Саме цей фактор залучення групи в те, що відбувається робить тренінг найбільш активної та ефективної формою навчання. Під час тренінгу вдаються до дискусій, обговорень, вправ і т.д. Особливу функцію виконують рольові ігри.

Основні переваги корпоративного навчання

 • Директор компанії може навчити своїх співробітників навичкам, необхідним для конкретної організації. Таким чином, тренінги можуть стати поштовхом для бізнесу.
 • Корпоративні тренінги – це відмінний інструмент рекрутингу. Сьогоднішні молоді фахівці хочуть чогось більшого, ніж просто раз на місяць отримувати зарплату. Вони орієнтовані на пошук роботи, яка дозволяє їм вчитися.
 • Доведено, що співробітники, що працюють в компаніях, де практикують корпоративні тренінги, більш задоволені своєю роботою, ніж їх колеги з фірм, де таке навчання не практикується.
 • Можливість навчатися підвищує лояльність працівників до організації.
 • Тренінги підвищують ефективність працівників, їх професіоналізм і кваліфікацію в різних аспектах бізнесу.
 • Взаємодія колег в неробочій обстановці зміцнює їх командний дух, допомагає обмінюватися досвідом, знаннями і т.д.

Основні моменти організації тренінгу

Місце проведення

Тренінг можна проводити в офісі компанії, а можна орендувати спеціальний навчальний клас.Тут варто зробити акцент на тому, що другий варіант більш прийнятний для тренінгу, оскільки співробітники отримають можливість відволіктися від робочої обстановки, занурившись в навчання.

Отже, як вибрати приміщення для тренінгів?

 • Воно повинно бути світлим, просторим, зручним і функціональним.
 • Плюсом буде наявність проектора, екрану, фліпчарта або дошки.
 • Меблі, а конкретно стільці, повинні бути досить легкими, оскільки в процесі навчання вони можуть неодноразово переноситися і міняти своє розташування.

Кейтеринг

Залежно від виду і теми тренінгу, захід може тривати як 2 години, так і 5-6. Тому, якщо передбачається, що тренінг може затягнутися, варто потурбуватися про те, щоб учасники мали можливість випити чай / каву і перекусити.

Кращий варіант – замовити кейтерингові послуги. Хороші компанії, які займаються орендою приміщень, мають в своєму арсеналі фахівців, які можуть обслужити захід.

Організувавши не одну подію в рамках діяльності компанії Ю БИ АЙ Конференц Хол,

ми робимо акцент на важливості кейтерингу.. Не маючи можливості відпочити і випити чашечку чаю, увага учасників значно знижується. Таким чином, головна мета тренінгу – навчання, залишається недосяжной.

Коуч

Вибір коуча – ще один важливий пункт, на який варто звернути увагу. Важливо, щоб він чітко розумів мету тренінгу та міг легко розташувати до себе учасників події. Також, безумовно, потрібно враховувати його досвід роботи та професійні навички. Варто сказати, що існують коучі, які працюють самостійно, а є цілі компанії тренерів.

А ось на кому зупинити вибір – це справа особистих уподобань.

Це 3 основних «кити», на яких, на наш погляд, тримається успіх тренінгів.

Всі інші моменти, які можуть виникнути в ході організації та проведення тренінгу, так чи інакше, виходять саме від цих «китів».

Безумовно, корпоративні тренінги – це не просто данина моді чи швидкоплинне віяння. Це щось більше! Це успіх,ефективність і зростання бізнесу. Важливо зрозуміти, що інвестуючи в своїх співробітників, ви інвестуєте в майбутнє своєї справи!

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74