fbpx
Logo

Новий рік – дуже особлива подія і всі прагнуть зустріти його незвично і оригінально. Як же урізноманітнити свою новорічну вечірку? Провести її з урахуванням певної тематики!

ЯКУ ТЕМАТИКУ ВИБРАТИ?

UBI Конференц Хол підготував ідеї для вечірок на Новий рік, які можуть стати в нагоді при організації заходу.

Це 5 абсолютно різних тематичних вечірки які відрізняються одна від одної.

Що ж, приступаємо.

ЧОРНО-БІЛИЙ БАЛ

Говорячи про чорно-білий бал, варто розповісти його історію. Після виходу своєї книги «Холоднокровне вбивство», американський романіст і драматург Трумен Капоте вирішив організувати вечірку. Натхненний сценарієм фільму «Моя прекрасна леді», він попросив гостей прийти в чорно-білих нарядах і масках.

В результаті вечірка вийшла настільки видовищною, що всі костюми гостей були забрані в Музей Нью-Йорка. Чому б вам не організувати щось подібне? Безумовно, крім зовнішнього вигляду гостей варто подумати і про інтер’єр приміщення, де буде проводитися вечірка. Орендувати зал для корпоративу потрібно з урахуванням його дизайну.Він має бути виконаний в класичному стилі, максимально просто, але в водночас, вишукано.

НЕСТРИМНІ 20-ТІ РОКИ

Не знаєте, в якому стилі провести захід? Після виходу фільму «Великий Гетсбі» у 2013 році, стиль шику 20-х років став одним з найулюбленіших при організації вечірок.

Дрес-код: бахрома, блискітки, мережива, яскравий макіяж – для жінок, сувора вишуканість – для чоловіків. Це все, що потрібно для створення відповідного образу. Вибираючи місце проведення, варто бути оригінальними. І безумовно, атмосферу того часу в повній мірі зможе передати музика. Чому б не запросити музикантів і не порадувати себе джазовими композиціями? Ну і, звичайно, не забудьте про Чарльстон!

КИТАЙСЬКИЙ НОВИЙ РІК

Попри те, що в Китаї Новий рік відзначається в лютому, ви можете «поєднати» ці 2 події відразу. Китайська тематика – досить цікава і барвиста, а тому як ніщо інше підходить саме для зустрічі Нового року. Встановіть дрес-код для гостей і попросіть, щоб вони прийшли в традиційних китайських нарядах або в одязі, з присутністю елементів китайського стилю. З оформленням залу теж все гранично ясно: звертайте увагу на золоті і червоні відтінки. Для  декору можна використовувати китайські ліхтарі, зображення драконів і ієрогліфів. Спрощується також вибір меню – що може краще підійти для китайського вечора, як не китайська кухня?
АЗАРТНИЙ НОВИЙ РІК


Завжди хотіли поїхати в Лас Вегас, зайти в найближчий казино і випробувати долю? Організуйте щось подібне, не виїжджаючи з країни! Орендуйте кілька столів для покеру, рулетку та інші азартні ігри. Ви можете грати як на справжні гроші, так і на уявні, тут все залежить від вашої фантазії. Кольорове оформлення такої вечірки – це червоні, білі і чорні відтінки. У декорі залу можуть використовуватися тематичні елементи гральних кісток і карт.

НАЗАД У МАЙБУТНЄ

Запропонуйте гостям приміряти на себе роль Марті Макфлая і уявити, як би вони виглядали, наприклад, через 30 років. Цілком можливо, що присутні дадуть волю своїй фантазії і здивують один одного незвичайними нарядами. Якщо ідея майбутнього вам не до душі, перейдіть в минуле. Найбільш популярними епохами можна назвати 60-е і 80-е, а що оберете ви? Головне, коли ви чітко визначтеся з роками, які найбільш вам близькі, дотримуйтеся цього стилю у всьому – не тільки в дрес-коді, але також в декорі, музиці і розвагах.

Новий рік не за горами,тому поспішіть з вибором тематики своєї вечірки і приступайте до організації свята, використовуючи наші креативні ідеї для новорічного корпоративу. UBI Конференц Хол, в свою чергу, завжди радий допомогти з його проведенням! !

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74