fbpx
Logo

Вважаєте, що ведення бізнесу на відстані – це щось неможливе? А що, як ми скажемо, що є спосіб ведення переговорів, який дозволить вирішувати найскладніші завдання з клієнтами і партнерами на відстані сотні кілометрів? Що це за метод? Телеміст.

Головною перевагою телемостів і відеоконференцій є легкість, і можливість організувати зустріч з людьми, які знаходяться навіть на іншому кінці планети. Але, якщо говорити про особисте використання відеозв’язку, де все цілком зрозуміло, то при організації телемосту для важливих бізнес-переговорів може знадобитись певна тактика, щоб підготуватись до з’єднання. UBI CONFERENCE HALL виокремив основні особливості телемостів, а також декілька важливих моментів, які потрібно врахувати при їх плануванні.

ЩО ТАКЕ ТЕЛЕМІСТ?

Телеміст – це система онлайн відеозв’язку, яка може включати необмежену кількість учасників.

Види телемостів:

В основі класифікації телемостів лежить технічна основа їх проведення. Так виділяють:

 • телеміст у Skype, Google Hangouts;
 • телеміст із використанням професійної техніки;
 • супутниковий телеміст.

Перша група телемостів – більш бюджетна. Вона не вимагає додаткових фінансових вкладень і підготовки. При цьому якість зображення, на жаль, бажає залишати кращого. Тому, якщо у вас заплановані важливі переговори із міжнародною участю, краще використовувати другий тип телемостів із використанням професійного відеоконференцзв’язку. Бюджет такого телемосту дорожчий, але якість відео і звуку краще. Разом з тим, недоліком і першого, і другого варіанту є прив’язка до мережі інтернет. А це означає, що якщо швидкість інтернету з певних причин погіршиться, виникне загроза переривання зв’язку. Щоб такого не сталося, часто обирають третій сценарій – супутниковий телеміст. Він вважається більш якісним, але разом з тим, дорогим і складним в плані підготовки.

Отже, приступимо до основних порад при організації телемосту.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ТЕЛЕМІСТ?

ВИЗНАЧТЕ УЧАСНИКІВ

Цей крок може здатись очевидним, але він є настільки важливим, що ми не можемо не акцентувати на цьому увагу. Після того, як тема зустрічі визначена, подумайте, хто обов’язково повинен бути присутнім на переговорах. Якщо це ділова зустріч в рамках компанії, вирішіть, хто з керівників або фахівців братиме участь. Якщо ви плануєте ділову зустріч із іноземними клієнтами, можливо, вам будуть потрібні перекладачі. Радимо скласти список заздалегідь.

СПЛАНУЙТЕ ЧАС ТА ТРИВАЛІСТЬ ПЕРЕГОВОРІВ

Цей крок не особливо важливий, якщо ваша зустріч проводиться в рамках вашої компанії. Але якщо це міжнародна зустріч або зустріч між віддаленими філіями компанії, планування часових меж, яке відповідає розкладам кожного, може бути важким завданням. По-перше, ви можете зіштовхнутись із різними часовими поясами і різницею в часі. По-друге, хтось із передбачуваних учасників може бути зайнятий. Тому, спочатку визначтесь із часом і потім плануйте зустріч.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Коли йдеться про місце проведення, варто зазначити, що приміщення, в якому буде знаходитись основна частина учасників, повинно відповідати технічним характеристикам для даного виду переговорів. Кращим варіантом буде оренда конференц-залу, в якому є уся необхідна техніка для проведення телемосту. Це суттєво заощадить ваш час при підготовці зустрічі, а також звільнить від зайвого клопоту, який візьмуть на себе професіонали.

ТЕСТУВАННЯ

Щоб переконатись, що все пройде так, як потрібно, варто перевірити техніку до початку телемосту. Якою би високопрофесійною технікою ви не користувались, така перевірка не стане зайвою, оскільки вона допоможе уникнути неприємних сюрпризів.

В принципі, це основні моменти, на які слід було зробити акцент. Насправді, телеміст – не настільки складний, як може здатись на перший погляд. Тому, не бійтесь виходити на новий рівень і застосовувати нові методи ведення переговорів.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74