fbpx
Logo

Для того щоб зрозуміти, як вибрати обладнання для свого заходу, важливо, в першу чергу, розуміти його особливості, види та комплектацію. У зв’язку з цим, UBI Конференц Хол пропонує розкрити основні характеристики конференц-систем, що допоможе визначитися з вибором найбільш відповідної локації.
Конференц-система – це цілий набір обладнань, які застосовуються в основному для ділових та наукових заходів.

Класифікація конференц-систем

Конференц-системи діляться на аналогові і цифрові.
Цифрові системи частіше застосовуються в наш час, оскільки саме вони гарантують кращу якість звуку. Крім того, цифрові системи дають ширший діапазон функцій, наприклад, можливість передачі учасникам додаткової інформації через гарнітуру.

Аналогові конференц-системи вважаються застарілими, але разом з тим, їх вартість нижче. Також конференц-системи можна розділити провідні та безпровідні. Якщо захід проводиться тільки в одному приміщенні, застосовується провідна конференц-система.
Якщо ж в приміщенні часто змінюється конфігурація меблів, або система повинна бути портативною і легко переноситься, краще використовувати бездротову конференц-систему. У цьому випадку зв’язок між обладнанням не залежить від різних кабелів, а функціонує шляхом передачі бездротового сигналу. Тільки розуміючи особливості приміщення, в якому буде проходити захід, можна вибрати найбільш вдалу систему.


Конференц-система складається з:

 • центрального блоку;
 • дискусійного пульта;
 • системи синхронного перекладу (не обов’язково);
 • системи голосування (не обов’язково).

Центральний блок

Це «серце» конференц-системи, оскільки він виконує основну роль в управлінні. Саме центральний блок з’єднує і контролює всі елементи системи, роблячи її роботу максимально продуктивною.

Дискусійний пульт

Дискусійний пульт – це ціла система, яка складається з:

 • мікрофона;
  гучномовця;
  клавіш управління;
  навушників і т.д.

Дискусійний пульт має невеликі відмінності, в залежності від того, кому він належить – голові або делегату. Наприклад, пульти делегатів знаходяться на місці кожного з учасників. При цьому пульт оснащений вимикачем / вимикачем мікрофона, системою голосування, синхронного перекладу і клавіш, які символізують бажання учасника виступити з коментарем. Кількість таких пультів необмежено, так як вони легко підключаються до загальної системи. Пульт голови знаходиться на столі голови і має ряд функцій, які недоступні для звичайних учасників.
До таких функцій відноситься включення і відключення мікрофонів учасників, старт голосування, інформація про кількість бажаючих висловитися.

Синхронний переклад

Для багатомовних конференцій, де розуміння учасників має вирішальне значення для успіху заходу, системи синхронного перекладу дозволяють перекладачам одночасно інтерпретувати мова оратора на іншу мову і транслювати переклад учасникам заходу, на обраному ними мовою.

Голосування

Система голосування є вмонтованою, тому про даний функціонал слід подумати ще перед тим, як ви зупините свій вибір на тій чи іншій конференц-системі.
Голосування проходить за допомогою кнопок, які символізують ті чи інші відповіді. Результати голосування відображаються відразу, щоб підтримати швидке прийняття рішень.

Підведемо підсумок.

З огляду на все вищесказане, потрібно зрозуміти, що при виборі конференц-системи, важливо визначити для себе певні пункти. До таких пунктів можна віднести особливості приміщення, в якому буде проходити захід, кількість учасників і їх характеристика. Якщо делегати – носії різних мов, варто задуматися над вибором конференц-системи з синхронним перекладом. Якщо на заході передбачається прийняття тих чи інших рішень, не зайвим буде також вибрати обладнання з системою голосування.

Сподіваємося, що інформація була для вас корисною, і наступного разу при підготовці до заходу, ви будете обізнані в тому, на якому обладнанні вам варто зупинитися для конкретного події.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74