fbpx
Logo

Ви коли-небудь намагалися знайти ідеальний подарунок для когось зі своїх колег? Якщо так, то ви знаєте, як це складно це зробити. Але, незважаючи на це, дарування подарунків на свята, в тому числі на Різдво – відмінний спосіб показати колегам своє ставлення до них. Отже, ми підготували для вас кілька ідей, які можуть допомогти вам придбати ідеальний подарунок.

Що подарувати колегам на Різдво?

Почати розмову варто з того, кому саме ви плануєте дарувати подарунки. Погодьтеся, навіть на роботі є люди, з якими у вас склалися хороші, дружні стосунки, а є ті, з якими ви лише зрідка перетинаєтеся в коридорах офісу.
Відповідно, подарунки для колег, з якими ви спілкуєтеся більше, можуть бути більш персоналізованими, так як ви можете здогадуватися про їхні бажання. Тим, з ким ви спілкуєтеся досить рідко, можна подарувати стандартні подарунки, що будуть простим знаком уваги.
Ідеї подарунків
Давайте розглянемо декілька основних варіантів подарунків.
Різдвяні солодощі

Це традиційний подарунок на Різдво. Ви можете спекти печиво або кекси самостійно, а можете купити готові святкові набори солодощів та шоколаду. Упакувавши їх, ви отримаєте універсальний презент, який не залишить нікого байдужим.
Продукти харчування

У цю категорію подарунків можна віднести чай, каву, алкоголь, кошики фруктів і т.д. Це прості, актуальні, традиційні презенти для будь-якого свята.
Вихідний день
Якщо ви керівник, відмінним подарунком для ваших підлеглих буде організація їм вихідного дня. Дозвольте своїм колегам відпочити зайвий день в колі рідних.
Практичні подарунки

В Європі найкращими подарунками вважаються подарунки, які дійсно необхідні людині. Це може бути візитниця, органайзер або, наприклад, термочашка.
Канцелярія

Ми виділили канцелярію в окрему категорію, хоча її можна спокійно об’єднати з практичними подарунками. Канцелярія – корисна річ, яка завжди знадобиться вашим колегам, особливо, якщо ви працюєте в офісі. Розгляньте варіанти покупки блокнотів, щоденників, планерів, ручок, маркерів, календарів, стікерів і т.д.
Сертифікати

Сертифікати – ще один вдалий варіант подарунка, особливо, якщо ви не знаєте, що конкретно потрібно людині. Це може бути сертифікат на покупку товарів в тому чи іншому магазині, знижки та унікальні пропозиції. Популярністю також користуються сертифікати на враження.
Подарунки для розвитку

У цю категорію можна віднести професійні книги, підписку на діловий журнал, знижки на навчальні курси… Якщо ж ви знаєте хобі своїх колег, подарунки можуть бути пов’язані саме з цим.
Сувеніри

Вибір різдвяних сувенірів досить великий – кухлі з креативними написами, статуетки, іменні ручки, листівки … Перевагою таких подарунків є те, що вони досить бюджетні, і в той же час помітні.
Декор для дому

Свічки, рамки для фотографій, живі рослини, вази і багато іншого – це те, що в будь-якому випадку порадує людей. Чому? Тому що саме такі подарунки створюють теплу атмосферу в домі.
Свято

В якості подарунка ви можете організувати для своїх співробітників і колег невелику вечірку. Знайдіть майданчик для проведення заходів, замовте кейтеринг, щоб здивувати їх смачним фуршетом. Подібний подарунок відмінно підійде для того, щоб згуртувати колектив, розкрити колег з нових сторін.
Оренда залів для корпоративного свята і всі організаційні моменти можуть бути досить складним завданням для однієї людини, тому ви можете залучити до співпраці своїх співробітників. Більш того, спільна підготовка до свята робить колег ще більш дружними, ніж безпосередньо саме свято.

Ми розглянули найбільш вдалі, на наш погляд, ідеї подарунків. Сподіваємося, що наші поради спонукають вас на те, щоб вибрати ідеальний презент і порадувати колег своєю увагою.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74