fbpx
Logo

Командоутворення, або тімбілдінг зараз знаходиться на піку своєї популярності. Все більше керівників приходять до висновку, що згуртований і дружний колектив  – це вже половина успіху в бізнесі. Сьогодні UBI Конференц Хол розповість кілька концепцій згуртування. Ми сподіваємося, що ці ідеї для тімбілдінга на робочому місці знадобляться вам у вашій професійній діяльності і стануть традиційними для ваших колег.

Місце проведення

Деякі заходи можна проводити в приміщенні вашого офісу, прямо на робочих місцях, а можна орендувати зал для тренінгів. Тут варто враховувати інтереси самого колективу, де їм буде комфортніше? Хтось буде відчувати себе більш розслаблено в стінах рідних кабінетів, а хтось захоче змінити обставини. Цікаві ідеї для тімбілдінга Визначившись, де саме буде відбуватися захід, можете приступати до найцікавішого  –  тімбілдінгу. Пропонуємо ознайомитися з декількома доступними ідеями, які зроблять ваш колектив більш дружним і професійним.

Дискусійний форум під час обіду

Всі ми помічали, що найчастіше за обідом співробітники розбиваються на невеликі групи, не беручи у своє коло «чужих». Як можна змінити цю ситуацію? Залежно від кількості співробітників в офісі, ви можете розбити їх на 2 і більше груп. Щоб все було по-чесному, запропонуйте жеребкування. Ті, хто витягне папірця з номером 1, будуть обідати за одним столом, ті, хто отримає номер 2  –  за іншим. Щоб раптом не виникло незручного мовчання, запропонуйте колегам обговорити ту чи іншу тему особистого або робочого характеру. Таким чином, співробітники не тільки ближче познайомляться один з одним, але також і дізнаються багато
нової інформації (особливо, якщо тема розмови буде стосуватися вашої роботи).

Міняйте співробітників місцями Співробітникам одного відділу завжди цікаво, чим же займаються їхні колеги з іншого підрозділу. Дайте їм шанс дізнатися про це. Запропонуйте колегам на один день попрацювати в іншому відділі. Це дозволить розширити міжгалузеву співпрацю і розуміння процесів, що забезпечують працездатність компанії.

Книжковий клуб Організуйте щотижневі зустрічі, на яких би співробітники обговорювали по 1-2 главі книги, яку вони одночасно читають. Читати можна фахову літературу, таким чином, колектив стане не тільки більш згуртованим, але також і розширить свої знання.

Наставництво наставництво важливо, коли у вашу компанію приходить новий співробітник. Але воно також може стати в нагоді і для всього колективу. Групове наставництво менеджера – ще одна можливість для тімбілдінга. Співробітники вивчають нові навички та підходи, одночасно покращуючи свої відносини з колегами. Другий тип групового наставництва включає допомогу співробітника, у якого є певний набір навичок, якому інші колеги хочуть навчитися.

Виїзні обіди Є щось в спільному прийомі їжі поза офісом, що спонукає співробітників говорити і пізнавати один одного. Це можуть бути організовані фуршети в спеціально відведених для цього залах, пікніки на природі, коктейлі на відкритій терасі, популярні кафе і ресторани … Спортивні заходи Часто великі компанії спонсорують спортивні команди, що складаються з працівників своєї організації, оплачують реєстраційні внески за участь в тих чи інших спортивних змаганнях і конкурсах, особливо якщо доходи від них будуть розподілені між благодійними організаціями. Така практика завжди позитивним чином впливає на співробітників.

Семінари і тренінги на згуртування колективу Запросіть доповідача, який би виступив перед вашими співробітниками з тією чи іншою темою. Загальний інтерес завжди провокує згуртування колективу. Також це посилить взаємодію між колегами.

Спільні заняття спортом Запропонуйте співробітникам в обідню перерву приєднатися до спільних занять йогою, фітнесом і т.д.

Відпочинок вихідного дня Надайте співробітникам і членам їх сімей можливість цікаво проводити свої вихідні дні. Це посприяє розвитку дружніх відносин, як між колективом, так і їх сім’ями. Серед найпоширеніших прикладів подібних заходів: виготовлення сувенірів, кулінарні мастер-класи конференції з безкоштовною участю, корисні лекції, пікніки і т.д.

Створення груп за інтересами Співробітники можуть ділитися на групи, в залежності від їх хобі та захоплень. Тут важливо надати всім можливість спілкуватися і обмінюватися поглядами і ідей. Можливо, не зайвим буде розмістити в офісі кімнату відпочинку, де одні співробітники зможуть обговорити щось, інші – пограти в настільні або відео гри, треті – дати поради по тренуваннях і т.д.

Благодійність Благі справи завжди об’єднують людей. Спільна благодійна діяльність створює певний зв’язок між колегами, яка залишається і в рамках їх професійної співпраці.

Комунікація з сім’ями Цей метод продовжує ідею з «відпочинком вихідного дня».

Присутність на будь-яких заходах дітей і близьких, допомагає колегам розвивати дружбу навіть за межами офісу. І не обов’язково чекати вихідних, це може бути будь-який захід або навіть звичайний робочий день. Як приклад – організація вечірніх показів фільмів на великому екрані, святкові обіди, спільний перегляд спортивних ігор, концертів і т.д.

Командоутворення добре тим, що немає будь-яких стандартів, правил або сценаріїв, як його проводити і яку техніку використовувати. Тут все залежить від особливостей колективу, його бажання розвиватися, а також від того, наскільки все це підтримує керівництво. І той, хто серйозно підходить до ролі тімбілдінга в компанії, має всі шанси стати членом організації, що користується популярністю серед співробітників і здобувачів.

А щоб завжди мати відповідний зал для своїх заходів, ви можете скористатися послугами конференц-сервісу від UBI Конференц Хол. Ми з радістю надамо широкий вибір залів на будь-який смак, а також візьмемо на себе організаційні моменти корпоративних тімбілдінг.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74