fbpx
Logo

Зовсім скоро настане найромантичніше свято в році – День закоханих. І це прекрасний привід влаштувати вечірку.

UBI Конференц Хол підготував декілька ідей організації заходів до Дня Святого Валентина, щоб свято запам’яталось усім присутнім.

ІДЕЇ ДЛЯ ВЕЧІРКИ

 1. Відомі пари

Мабуть, примірювання образів популярної пари – це класика жанру. Запропонуйте гостям розбитись на пари і одягнутись як відоме подружжя. Це можуть бути персонажі книги, герої фільму або серіалу, зірки і т.д. Серед найпопулярніших образів – Бонні і Клайд, Нео і Триніті, Джокер і Харлі, принц Вільям і Кейт Міддлтон і багато інших. Під час вечірки ви можете провести конкурс на кращий костюм, переможцем якого стане пара, яка набрала найбільшу кількість голосів.

 1. Speed dating

14 лютого – ідеальна дата для організації вечірки в форматі Speed ​​dating (швидких побачення). Такий формат має чіткий сценарій. Дівчата сідають за окремі столики з унікальними номерами. Потім до них приєднуються чоловіки і пересідають від столика до столика кожні 5-7 хвилин. Під час спілкування гості можуть залишати позначки в своїх блокнотах, а також обмінюватись телефонами у разі симпатії. Після вечірки учасники заповнюють анкети, зазначаючи людину, що привернула їхню увагу. Якщо зацікавленість взаємна, організатор повинен дати парі контакти один одного.

 1. Детективна історія

Подібний формат зустрічей користується величезною популярністю в усьому світі. В чому суть?

Запропонуйте своїм гостям одягнутись в стилі персонажів із історій про Шерлока Холмса. Розкладіть на столі картки з іменами героїв, блокноти і ручки. Після того, як кожен дізнається свого персонажа, починається розповідь про скоєний злочин. Гості, отримуючи підказки, повинні з’ясувати, хто злочинець.

 

Зверніть увагу, що злочин має бути пов’язаний із любовною історією, щоб підкреслити привід, з якого організована вечірка.

 

 1. Кіномарафон

Ніщо не налаштовує на романтичний лад так, як перегляд фільмів про вічне почуття. Все, що потрібно для організації кіновечора: орендувати зал, підготувати кінострічки, теплі ковдри і смачні частування. Якщо ви не можете визначитись, які фільми обрати, можемо порадити вам такі варіанти:

 • Вічне сяйво чистого розуму.
 • Солодкий листопад.
 • Ла-ла Ленд.
 • Щоденник пам’яті.
 • Любий Джон.
 • Титанік.
 • Будинок біля озера.
 • Пам’ятна прогулянка.
 1. Романтичне ток-шоу

Романтичну вікторину можна взяти за основу для вечірки. Як проходить конкурс? Чоловіки виходять із кімнати, а жінки відповідають на запитання ведучого про своїх других половинок. Після цього повертаються чоловіки і з кімнати виходять жінки, ведучий ставить ті ж запитання. У підсумку перемагає та пара, у якої збігається якомога більша кількість відповідей.

 

Варіантів для вечірки на День закоханих багато, головне, щоб ви залишили у всіх присутніх теплі спогади про захід.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74