fbpx
Logo

Ви готові почути шокуючу фразу? З розвитком Інтернету, близько 75% людей стали віддавати перевагу відеоурокам, вебінарам і блогам, а живі лекції, семінари, тренінги та конференції почали відходити на другий план.

Незважаючи на це, в старих добрих заходах є одна безсумнівна перевага, завдяки якій вони ніколи не кануть в небуття – це можливість заводити корисні знайомства. У зв’язку з цим, сьогодні ми вирішили поговорити про нетворкінг, а також про способи зацікавити учасників  спілкуванням. Почнемо!

ФАСІЛІТІРУЇМИЙ НЕТВОРКІНГ

Уявіть собі таку ситуацію: ви прийшли на семінар, прослухали цікаву доповідь, і тут настає момент, коли організатор оголошує кава-брейк. Ви робите собі чай і розташовуєтеся де-небудь в стороні. Збентежений і розгублений, ви не знаєте, чи варто до когось підходити і починати розмову? У підсумку ви п’єте свій напій, очікуючи продовження доповіді. Погодьтеся, ситуація не дуже приємна. Саме для того, щоб ніхто з гостей не відчував себе подібним чином, існує фасілітіруїмий нетворкінг. В такому випадку організатор допомагає людям почати комунікацію один з одним.

 • Попередня робота Якщо ви рекламуєте свій захід, повідомте потенційним учасникам, що його головною фішкою буде спілкування і поповнення телефонної книжки корисними контактами. Як правило, така «приманка» привертає більше відвідувачів, ніж сухий анонс про подію.
 • Поради по нетворкінгу Ми підготували для вас кілька Лайфхаків, які посприяють спілкуванню між учасниками вашого заходу.
 • Час Не може бути нічого гіршого, ніж невеликий за часом кава-брейк. В такому випадку, максимум, що встигнуть зробити гості  – сходити до вбиральні і вистояти чергу за чаєм. Це стосується і тривалості обіду. Дайте своїм гостям достатньо часу для того, щоб поїсти, зробити кілька дзвінків, а вже після цього поговорити з парою-трійкою колег на заході.
 • Приміщення Ви просто не уявляєте, яку величезну роль в нетворкінгу грає приміщення! Перевірено: окремо відведена зона відпочинку збільшує шанс комунікації між гостями в 2 рази. Крім цього, невеликі столики в зоні кава-брейків також можуть зіграти вам на руку.
 • Присутні будуть більш охоче збиратися в групи, щоб випити чашечку кави.  Адже це нам і потрібно!
 • Нетворкінг-зони Після слова «нетворкінг-зони» багато впадають у відчай і не розуміють, що це взагалі таке. Насправді все дуже просто. Це всього-на-всього спеціально виділені місця, які можна використовувати для спілкування. Що розмістити в таких зонах? Все, що ви вважаєте за потрібне і корисне. Наприклад, це можуть бути дошки для візиток, на яких учасники будуть залишати свої контакти. Але не забудьте, що поруч з такою дошкою повинні бути роздруковані шаблони карток, в разі, якщо хтось прийшов на подію без візитки. Подібну функцію має і стіна контактів.

Бейдж може містити перелік ключових фраз щодо необхідної учасникам тематики,  фото учасника з соціальної мережі, акаунти соц. профілів. Також людина може написати на бейджі питання, з якого найкраще починати з ним знайомство, наприклад: «Які книги ти любиш?», «Який останній фільм ти подивився?» І т.д. Таким чином, людям буде простіше підходити один до одного і заводити розмову.

Інтерактив Чи вважаєте, що «швидкі побачення»  – формат, який допомагає знайти другу половинку і нічого більше? Даремно! Подібний інтерактив можна використовувати і для нетворкінгу. Мабуть, це найкращий спосіб майже одночасно познайомити всіх присутніх один з одним. «Speed ​​dating» не до душі? Озброюйтеся конкурсами, вікторинами та квестами. Головне пам’ятайте, що будь-який інтерактив потрібно проводити дуже делікатно і не змушувати приймати в них участь тих, хто не хоче цього робити.

У висновку хочеться сказати, що не варто нехтувати нетворкінгом на заході. Цікаве спілкування з корисними людьми впливає на фінальне враження гостей про подію. Тому радимо придивитися до вищеперелічених порад, які допоможуть налаштувати учасників на взаємодію і приємне проведення часу.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74