fbpx
Logo

Як би це оманливо не звучало, але обрана дата заходу – це вже більша частина його успіху … або провалу. День, який ви виберете для проведення івенту, може налаштувати гостей на відвідини вашої події точно так же, як і поставити на ньому хрест.

Дата та формат заходу

Для того щоб ваш івент відвідало якомога більше людей, при виборі дати варто враховувати сам формат події, а також його цільову аудиторію.

Наприклад, якщо планується освітній або діловий захід для співробітників середньої ланки, краще зупинити вибір на вівторку, середі або четвергу. При цьому якщо вони працюють в державних структурах, таку подію краще організувати на початку місяця. До речі, часто дата заходу вибирається під певне професійне свято, річницю або подію, важливу для вашої аудиторії. Якщо ж ваша ЦА – директори, керівники і топ-менеджери, які займають високі посади, ймовірно, вони можуть відвідати конференцію або лекцію в будь-який день тижня, але тільки якщо захід дійсно змістовний та унікальний.

Розважальні івенти краще перенести на п’ятницю або вихідні дні, та й тут варто врахувати цільову аудиторію. Якщо ви націлені на те, щоб подію відвідали, припустимо, фотографи, співаки, музиканти і т.д., субота та неділя можуть бути для них робочими днями, а значить, ваш захід залишиться поза їхньою увагою. У вихідні також вважають за краще організовувати великі конференції або навчальні інтенсиви тривалістю 8-9 годин. До речі, саме такі заходи набирають популярності, через те, що відвідувачам зручніше витратити на навчання цілий день, ніж отримувати інформацію порційно протягом робочого тижня.

Ну і, звичайно, важливо, щоб дата вашої події не збігалася з датою заходу ваших конкурентів, а також днями національних, релігійних свят і т.д.

Приклади вибору дати заходу (Вдалі та Недуже)

Розглянемо приклад Креативного простору «Часопис». Там дуже часто організовують освітні заходи, керуючись озвученими правилами. Так, лекція про сторітеллінге була запланована на вівторок о 19 вечора. Це ідеальний вибір дня і часу, що можна побачити за кількістю людей, які відвідали захід – 225 осіб.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74