Logo

Літня тераса – вибір №1 для заходів в теплу пору року. Це ідеальне місце для більшості форматів заходів, яке дозволить здивувати гостей, залишивши незабутні враження. Сьогодні ми поговоримо про одну з найактуальніших тем – про декор літньої тераси і формування правильного настрою гостей.

РОЛЬ ДЕКОРА НА ЗАХОДІ

Коли мова йде про світські, lifestyle, fashion заходи, корпоративи, урочистості та й будь-яких інших події, саме декор допомагає створити необхідну атмосферу і налаштувати на певний лад. Декор можна порівняти з упаковкою, яка надає заходу завершеного вигляду і цілісністі.

Що потрібно пам’ятати при декоруванні? Найголовніше, що потрібно врахувати – загальна концепція заходу. Тільки розуміючи тематику події можна підібрати такий декор, який буде сприяти максимальному зануренню учасників в запропоновані обставини. Далі потрібно взяти до уваги обрану кольорову гамму події і, звичайно, особливості місця проведення. Площа тераси, особливості її інтер’єру, наявність меблів і фотозони.

Нюанси вибору літньої тераси

Вибираючи терасу для заходу, варто врахувати кілька важливих пунктів.

Місцезнаходження

Гості повинні легко знайти місце проведення і дістатися до нього як на своєму, так і на громадському транспорті.

Площа

Кожна тераса може розмістити певну кількість гостей, тому вибирайте її з урахуванням свого списку запрошених.

Меблі

Тераса – місце для відпочинку, тому там має бути достатньо як м’яких меблів, так і різних стільців, столів і т.д., які зроблять дозвілля максимально комфортним.

Освітлення

Переконайтеся, щоб із заходом сонця на терасі було багато освітлення – акцентного, цільового та загального.

Устаткування

Оскільки найчастіше на літніх терасах проводяться розважальні та світські заходи, важливо, щоб там була присутня вся необхідна техніка (комутація, мікрофони, акустичні системи й т.д.), а також була можливість встановити сцену.

Вид

Тераса може бути відкритою, закритою і частково критої. Тому, вибираючи між цими варіантами, варто враховувати, яка погода буде в день заходу і які функції покладаються на терасу.

Варіанти декорування тераси

Пропонуємо кілька актуальних прикладів того, як можна оформити захід на літній терасі:

Біла тематика
Говорячи про таке оформлення, згадується Біла вечірка репера P Diddi. Він організовує подібні заходи досить часто, але кожен раз стилістика однакова: білий будинок, білий декор, білий дрес-код. Особлива увага, звичайно, приділяється оформленню: квітам, меблів, текстилю, ваз – все виконано в білому кольорі, завдяки чому підтримується загальна концепція події.

Квіти

Оформлення за допомогою квітів і зелені – найпоширеніше, особливо у весняно-літній період. Такий декор є актуальним для будь-якого формату і тематики заходу, а тому, вибираючи за основу квіткове оформлення – неможливо помилитися. Квітами можна прикрасити столи, подіум, створити фотозоні і цілі квіткові композиції. Завдяки правильно обраним квітам, можна задати тон заходу: урочистий, невимушений або веселий.

Іспанська фієста

В даному випадку можна вдосталь погратися з фарбами. Жовтий, зелений, червоний, оранжевий – не варто боятися експериментувати. У декорі можна використовувати багато живих квітів, гірлянд-лампочок, стрічок і свічок. Якщо до вечора почне холоднішати, пледи як ніщо інше врятують ситуацію і додадуть оформлення колориту. Пляжна вечірка

Декор для заходу в стилі «пляжна вечірка» повинен бути виконаний у відповідних кольорах – білий, блакитний, бірюзовий … Важливо створити відчуття знаходження на природі, тому, чим більше зелені буде в оформленні, тим краще.

Гаваї

Стиль гавайських вечірок – один з улюблених для літа. Для декору знадобиться багато зелені, гавайських лей, квітів і повітряних куль. На столах можна розмістити акваріуми з рибками.

Тераса – популярне місце проведення літніх заходів. Подія, організоване на відкритій локації, надовго запам’ятається всім присутнім! І якщо ви все-таки задумалися над такой можливістю, ви завжди знаєте, у кого можна орендувати терасу.

 

CommentsРозрахувати вартість event проекту

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

Кiл-сть днiв

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

Розрахувати вартість оренди

Кількість учасників

Тип заходу

Додаткові послуги

Дата

К-сть днів

Контактна інформація

Угода на обробку персональних даних

UBI Конференц Холл
м. Київ

м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

(044) 451 92 74