fbpx
Logo

Івент-бізнес з року в рік зазнає зміни і трансформації: з’являються нові агентства, приватні організатори, ресторани починають складати конкуренцію подієвому менеджменту і т.д. Все це змушує менеджерів по організації заходів міняти свої підходи до роботи і підлаштовуватися під нові обставини, щоб не втрачати позицій і залишатися «на плаву». Сьогодні ми розглянемо методи, які допоможуть компаніям складати гідну конкуренцію своїм колегам в івент-бізнесі.

ТОП-5 якостей конкурентоспроможних компаній

Ми виділили кілька сфер, в яких необхідно розвиватися компаніям, щоб бути успішними на ринку.

Гнучкість

Організація заходів – це не точна наука, яка підпорядковується правилам і канонам. Те, що компанія взяла за основу роботи кілька років тому, зараз вже може бути неактуальним. Ті формати івентів, на які робилися ставки на початку кар’єри, на даний момент можуть втратити будь-який інтерес у клієнтів. Це означає, що в івент-менеджменті потрібно завжди проявляти гнучкість, стежити за модними тенденціями та течіями, прислухатися до потреб клієнтів, змінюватися, виходячи з реалій сучасного ринку.

Діджіталізація

Впровадження цифрових технологій в бізнес – це необхідність, без якої компанія навряд чи досягне успіху. Діджіталізація в івент-бізнесі допомагає оптимізувати роботу всередині колективу і швидко реагувати на поставлені завдання. Крім того, цифрові технології дозволяють працювати з великими обсягами інформації, формувати імідж компанії і комунікувати з клієнтами. Що стосується використання діджитал-інструментів безпосередньо на заходах, то вони допомагають підняти подію на абсолютно новий рівень. Наприклад, особливою популярністю користуються програми для великих конференцій.

Завантаживши додаток, учасник може відразу побачити програму зустрічі, спікерів, останні новини події, анонси, фотографії, витяжки з доповідей і т.д. Також починається поступове впровадження програм, що дозволяють розпізнавати обличчя учасників заходу, що оптимізує і прискорює процес реєстрації на подію.

Орієнтованість на клієнта

Розуміння того, що головне для івент-менеджерів – догодити клієнту, зробивши його захід найкращим, є центральним у роботі всієї компанії. Важливо пам’ятати, що лише одна подія, організоване «аби як», може стати причиною відсутності клієнтів і замовлень.

Надання якісних послуг

Не важливо, з яким замовленням прийшла людина – зробити скромне захід за мінімальну суму або шикарне урочистість з величезним бюджетом. До тих пір, поки якість послуг буде однаково хорошою як для першого, так і для другого випадку – компанія може залишатися конкурентоспроможною.

Вмотивованість команди

Сформувавши команду професійних менеджерів, головним завданням стає підтримувати на високому рівні їх інтерес до роботи. Тому успішні компанії не заощаджують на своїх співробітниках, а роблять для них тімбілдинги, спільні поїздки на відпочинок, видають премії і т.д.

Звичайно, це не всі фактори, які можуть привести компанію до успіху. Але це ті кілька основних пунктів, з яких можна почати вдосконалювати свій бізнес. Сподіваємося, що використавши отриманою інформацією на ділі, у вас вийде ще довго залишатися гідним конкурентом для нових івент-агентств.

CommentsРозрахувати вартість event проекту

  Кількість учасників

  Тип заходу

  Додаткові послуги

  Дата

  Кiл-сть днiв

  Контактна інформація

  Угода на обробку персональних даних

  Розрахувати вартість оренди

   Кількість учасників

   Тип заходу

   Додаткові послуги

   Дата

   К-сть днів

   Контактна інформація

   Угода на обробку персональних даних

   UBI Конференц Холл
   м. Київ

   м. Київ, вул. Миколи Василенка, 7

   (067) 451 92 74